6 ویدیو درست کردن کاردستی کیوت فانتزی 1401

در پست جدید سایت اسباب بازی جو می خواهیم 6 ویدیو درست کردن کاردستی کیوت فانتزی 1401 را برای شما منتشر کنیم. درست کردن کاردستی برای بچه ها یکی از لذت بخش ترین کار های دنیا است در زمان قدیم وقتی به بچه ها می گفتن کاردستی برای مدرسه درست کنید. این کار بسیار عذاب آور بود اما الان بخاطر سرعت اشتراک گذاری سریع اطلاعات کافی است یک سرچ چند ثانیه ای بزنید تا با هزاران مدل کاردستی ساده تا پیشرفته آشنا شوید. کاردستی هایی که در این پست مشاهده می کنید دو ویژگی بزرگ دارند یک اینکه با مواد اولیه ساده و بازیافتی ساخته می شود و دو اینکه کاردستی های آسان از لحاظ درست کردن است.

1- کاردستی گاو با کاغذ

ساخت کاردستی گاو اولین ویدیو این پست را تشکیل می دهد شما فقط با کاغذ یا مقوا ساده می توانید این گاو خوشگل را درست کنید. بچه ها می توانند از این کاردستی به عنوان اسباب بازی هم استفاده کنند و ساعت ها با آن سرگرم شوند و اگر کمی خلاقیت به خرج دهید و در رنگ ها مختلف آن را تهیه کنید حتما یک سوپررایز بزرگ برای بچه ها می شود.

2- کاردستی حرفه ای پروانه

یک کاردستی فوق العاده زیبا و حرفه ای که برای درست کردن آن به یک مقوا یا کاغذ با الگو پروانه ، پلاستیک سفید شفاف ، آبررنگ ، قاشق و نخ های رنگی نیاز دارید براساس وسایلی که شما در خانه دارید می توانید برخی مواد اولیه درست کردن کاردستی پروانه را نیز تغییر دهید. اگر در اولین بار موفق نشدید خیلی خوب این کاردستی را بسازید زیاد ناراحت نشوید هربار که این کار تکرار کنید حرفه ای تر می شوید.

3- کاردستی کیوت فانتزی جوجه

در شماره سه یک کاردستی ساده اما بسیار بامزه را برای شما قرار دادیم و آن هم درست کردن کاردستی جوجه خوشگل است که بچه ها به کمک بزرگتر ها می توانند آن خود درست کنند. این کاردستی هم اگر به تعداد زیاد و رنگ های مختلف ساخته شود بسیار جذاب می شود پیشنهاد می کنم حتما یکبار امتحان کنید.

4- جامدادی رومیزی طرح مینیون

برویم سراغ کاربردی ترین کاردستی این پست یعنی کاردستی جامدادی رومیزی طرح مینیون ها، شما با بطری نوشابه یا آب و کاغذ رنگی می توانید این جامدادی رومیزی را بسازید. ساخت وسایل کاربردی با زباله بازیافتی یکی از بهترین ایده های ممکن است که بچه ها در کنار اینکه درست کردن یک کاردستی خوشگل را یاد می گیرند می توانند با اهمیت حفاظت از محیط زیست هم بیشتر آشنا شوند. چون همین بطری پلاستیکی جزء دیر تجزیه پذیر ترین مواد هستند که در طبیعت سال های سال بدون آسیب باقی می مانند. پلاستیک ها می توانند از 200 الی 500 سال در طبیعت عمر کنند. این مواد که با عنوان های زباله های تجزیه ناپذیر وجود دارند، در قسمت های مختلف طبیعت از قله کوه ها تا اعماق دریا ها یافت می شوند و باعث اسیب به محیط زیست ما و طبیعت می گردند.

5- پنگوئن کاردستی برای بچه ها

پنگوئن ها جزوه حیوانات مورد علاقه بچه ها هستند اگر شما می خواهید یک پنگوئن کاردستی برای بچه ها درست کنید پیشنهاد می کنم ویدیو زیر را تماشا کنید تا با درست کردن یک پنگوئن کاردستی ساده و آسان آشنا شوید و در کوتاه ترین زمان به فرزندان خود هم آموزش ساخت آن را بدهید.

6- ساخت لاکپشت کاردستی با وسایل دور ریختنی

در شماره شش این پست هم می خواهیم یک کاردستی خوشگل دیگر را به شما آموزش دهیم که با وسایل دور ریختنی درست می شود. شما با تماشای این ویدیو یاد می گیرید که چطور در کمتر از پنج دقیقه یک لاک پشت کاردستی با شانه کاغذی تخم مرغ بسیازید و هم از دور ریختن آن جلوگیری می کنید و هم اینکه برای بچه ها یک کاردستی زیبا درست می کنید.

کلام پایانی و پیشنهاد ویژه

امیدواریم که این پست مورد توجه شما مخاطبان گرامی قرار گرفته باشد و توانست باشید هر 6 کاردستی کیوت فانتزی را به راحتی درست کرده و به بچه های خود نیز آموزش داده باشید. اگر دوست دارید کاردستی های جدیدتری هم به این پست اضافه شود در بخش دیدگاه برای ما بنویسید. همچنین ما برای شما معرفی یک کتاب کاربردی برای کاردستی هم داریم که بسیار مناسب برای بچه ها 3 سال و بزرگتر است بچه ها با این کتاب کاردستی با قیچی و چسباندن اشکال مختلف و کلی ایده های جذاب آشنا می شوند ما نظرات خریداران این کتاب هم برای شما در ادامه منتشر می کنیم که ابتدا آن را بخوانید سپس تصمیم به خرید این کتاب بگیرید.

کتاب برای کاردستی

نظرات خریداران کتاب کاردستی آنا سطح آسان