5 مدل پلیور پسرانه جدید و پرفروش برای عید نوروز 1402 را در این پست می توانید مشاهده و خریداری کنید. این پلیور ها برای سنین 3 تا 12 سال مناسب است. اگر قصد خرید پلیور پسرانه دارید در ادامه حتما همراه ما باشید تا با طرح های جذاب پلیور آشنا شوید.

پلیور برند ال سی وایکیکی بچگانه پسر

این پلیور یقه گرد پسرانه از جنس پنبه با طرح راه راه یکی از خوشگل ترین مدل های پلیور است که می توانید برای فرزند خود خریداری کنید. این مدل در حال حاضر فقط در دو سایز موجود می باشد. سایز اول مناسب کودکان 3 تا 4 ساله است و سایز دوم مناسب پچه های 7 تا 8 ساله است.

پست مرتبط: 25 مدل پرفروش هودی پسرانه بچگانه برای 4 تا 8 ساله

پلیور اسپرت پسرانه

این مدل پلیور آستین بلند پسرانه از جنس پنبه است و مثل همه مدل های معرفی شده در این پست در کشور ترکیه تولید شده است. و در حال حاضر در سایز های مناسب سنین 3 تا 12 سال موجود می باشد تعداد محدود در هر رده سنی باقی مانده است که اگر قصد خرید دارید حتما قبل از اتمام موجودی اقدام به ثبت سفارش کنید.

پلیور اسپرت پسرانه

پلیور ال سی وایکیکی مدل W1L952Z4 – LQY

پلیور ال سی وایکیکی مدل W1L952Z4 – LQY هم، جنس پنبه است و بخاطر همین مسئله می توانید از این پلیور ها در تمام طول سال استفاده کرد و فقط مخصوص فصل زمستان نیست. تنها سایز های باقی مانده از این پلیور برای سنین 4 تا 6 سال مناسب است.

مدل پلیور پسرانه جدید - خرید پلیور پسرانه ال سی وایکیکی

پلیور پسرانه بچه گانه

پلیور پسرانه بچه گانه از برند ال سی وایکیکی، آستین بلند طرح هفت رنگ یکی دیگر از پلیور هایی است که در این پست آن را به شما معرفی می کنیم. سایز های موجود این مدل فقط برای بچه های 4 تا 6 سال مناسب است البته با کلیک روی دکمه مشاهده قیمت در دیجی کالا می توانید سایز های دقیق این محصول را مشاهده کنید.

پلیور پسرانه بچه گانه

پست مرتبط: 30 مدل نیم بوت پسرانه 1401 2023 [ برای سنین 1 تا 12 سال]

پلیور ال سی وایکیکی

ال سی وایکیکی Lc Waikiki یک برند شناخته شده در حوزه پوشاک، کفش و اکسسوری زنانه و مردانه است که در ایران طرفداران خاص خودش دارد. این برند که کار خود را از فرانسه آغاز کرد و بعد در ترکیه استقرار پیدا کرد بخاطر  زیبایی، سادگی و کیفیت تولیداش شناخته می شود و شما در زیر مدل پلیور تولید شده توسط این شرکت را مشاهده می کنید که در حاضر برای بچه های 3 تا 7 سال قابل ثبت سفارش است.
پلیور ترک پسرانه جدید خرید