5 آهنگ ورزش برای بچه ها را در این پست می خواهیم به شما معرفی کنیم این آهنگ جزوه مشهور ترین آهنگ های مناسب ورزش در دنیا هستند که در ادامه می توانید مشاهده کنید و اگر خواستید دانلود و استفاده کنید.

1- آهنگ We Will Rock You” by Queen

این آهنگ یک آهنگ ورزشی کلاسیک است که روحیه تیمی را افزایش می دهد و شما را برای ورزش آماده می کند. حتما یکبار هم شده این آهنگ را شنیده اید.

قسمتی از ترجمه این آهنگ مشهور را در زیر می خوانید.

رفیق تو یه پسری که شخص بزرگی میشی
الان تو خیابونا بازی میکنیروزی برای خودت مرد بزرگی میشی
صورتت گلیه شرمساری بزرگیه قوطی خالی رو شوت میکنی
ما تو را به تحرک وا میداریم ما تو را به تحرک وا میداریم
رفیق، تو یک مرد جوان هستی مرد سرسخت
در خیابانها سر و صدا میکنی و روزی دنیا را مال خود میکنی
صورتت خونیه ، شرمساری بزرگیه پرچمت را همه جا تکان میدهی
ما تو را به تحرک وا میداریم ما تو را به تحرک وا میداریم
رفیق ، تو یه پیرمرد فقیری با چشمهایت خواهش میکنی

، روزی به آرامش میرسی صورتت گلیه شرمساری بزرگیه
بهتره یکی تورو ببره سر جای قبلیت
ما تو را به تحرک وا میداریم ما تو را به تحرک وا میداریم

ورزش مناسب برای کودکان کم تحرک

2- آهنگ برای ورزش Take Me Out to the Ball Game

5 آهنگ ورزش برای بچه ها 2023

3- معروف ترین آهنگ خارجی برای ورزش Eye of the Tiger

این آهنگ توسط فرانکی سولیوان”Frankie Sullivan” گیتاریست مطرح گروه و همچنین جیم پتریک “Jim Peterik” نوازنده کیبورد به درخواست نویسنده وکارگردان پنج گانه فیلم راکی با بازی “Sylvester Stallone” سیلوستر استالونه معروف نوشته و در استودیو ضبط شد. نسخه ای از آهنگ که در فیلم استفاده شده بیشتر شبیه به دموی آهنگ اصلی است و تفاوتهایی با نسخه اصلی دارد ، همچنین درنسخه نمایش داده شده در فیلم صدای غرش ببر نیز برای بیشتر درخشیده شدن بازیگران بگوش می رسد.

پست مرتبط: ورزش مناسب برای کودکان کم تحرک

آهنگ “Eye of the Tiger” توانست جوایز معتبر و متعددی را از MTV و رادیو Airplay کسب کند و همینطور در سال ۱۹۸۲در کشور آمریکا مقام نخست جدول بیلبورد صد آهنگ برتر را برای زمان ۶ هفته متوالی از آن خود کند.این آهنگ همچنین توانست برای ۱۵ هفته متوالی در مقام ۱۰آهنگ برتر لیست  و چارت بیلورد منتخبین تک آهنگ ها و TOP 10 آمریکا قرار گیرد و لقب بیشترین زمان پخش و بروز ماندن را به خود اختصاص دهد. گروه موسیقی راک Survivor  در سال ۱۹۸۲ توانست برنده جایزه گرامی برای بهترین اجرای آهنگ گروهی راک شود وجایزه بیست و پنجمین مراسم سالیانه گرامی ۲۵th Annual Grammy Awards را ازآن خود کند. آنها در همین سال توانستند در کشور انگلستان بمدت ۴ هفته متوالی مقام نخست جدول بهترین تک آهنگ را به خود اختصاص دهند.

4- آهنگ ورزش برای بچه ها Centerfield by John Fogerty

جان فوگرتی (انگلیسی: John Fogerty؛ زادهٔ ۲۸ مهٔ ۱۹۴۵) خواننده، خواننده-ترانه‌پرداز، ترانه‌سرا، آهنگساز، و گیتارنواز اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۵۹ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است.

5- آهنگ “YMCA” by Village People

«وای. ام.سی. ای» (به انگلیسی: Y.M.C.A.) تک‌آهنگی از گروه آمریکایی سبک دیسکو، ویلیج پیپل است که در سال ۱۹۷۸ میلادی به‌عنوان تنها تک‌آهنگ از آلبوم سومشان، گشت زدن (۱۹۷۸) منتشر شد. «وای.ام.سی.ای» در آغاز ۱۹۷۹ میلادی در جایگاه دوم جدول تک‌آهنگ‌های ایالات متحده و در همان زمان در جایگاه نخست جدول تک‌آهنگ‌ها بریتانیا، استرالیا، اتریش، بلژیک، کانادا، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، هلند، نیوزلند، سوئد و سوئیس قرار گرفت. این ترانه یکی از حدود چهل تک‌آهنگی است که ۱۰ میلیون نسخه یا بیشتر، در جهان فروش داشته‌اند و موفق‌ترین ترانهٔ ویلیج پیپل است.«وای.ام.سی.ای» هنوز هم محبوب است و در رویدادهای ورزشی در ایالات متحده و اروپا پخش می‌شود در حالی که مردم با دست‌هایشان حروف آن را نشان می‌دهند. علاوه بر آن به‌عنوان یک کار کلاسیک دیسکو نیز شناخته می‌شود. این ترانه در ۲۰۰۹ میلادی به کتاب رکورد های جهانی گینس راه یافت زمانی که بیش از ۴۴ هزار نفر با اجرای زندهٔ ویلیج پیپل در ال پاسو تگزاس به رقص با آن پرداختند. «وای.ام.سی.ای» در فهرست ۱۰۰ ترانهٔ برتر رقصی سدهٔ ۲۰ میلادی وی‌اچ‌وان، در جایگاه هفتم جای گرفته است.

آهنگ ورزش برای بچه ها, دانلود آهنگ ورزش برای بچه ها, آهنگ ورزش برای بچه های مهد, ورزش با آهنگ برای بچه ها,
آهنگ ورزشی برای بچه ها, آهنگ برای ورزش برای بچه ها, ورزش پسرانه, ورزش بچه ها با اهنگ