20 مدل سویشرت دخترانه بچه گانه 1401

برای شما در این پست وبلاگ می خواهیم 20 مدل سویشرت دخترانه بچه گانه سال 1401 2022 را معرفی کنیم. این مدل ها هم اکنون در بازار موجود می باشد و شما می توانید بصورت آنلاین هرکدام از آن ها را که پسندید سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرد. سویشرت ها از لباس های پاییزی و زمستانی مناسب برای کودکان است و با توجه به قیمت خیلی مناسب تری که نسبت به کاپشن ها دارد یک انتخاب اقتصادی هم است. در ادامه شما با طرح های مختلف هودی برای بچه های دختر نیز آشنا می شوید.

1-هودی دخترانه مدل دختر طرفدار BTS با تخفیف 65 درصدی پاییزه

هودی دخترانه مدل دختر طرفدار BTS از پارچه دورس داخل کرک دوخته شده می باشد، در بافت پارچه دورس ترکیبی از نخ پنبه و نخ پلی استر به کار رفته است.این هودی دارای یک جیب دوطرفه در وسط و کلاه بند دار است.در سر آستین ها و قسمت کمر از کش استفاده شده تا از ورود سرما از این قسمت ها جلوگیری شده و هودی با فرم بهتری روی بدن قرار بگیرد و همینطور به علت داشتن الیاف پلی‌استر بسیار سبک، لطیف و راحت می باشد و مقاومت بالایی نیز در برابر ساییدگی ناشی از شستشو و استفاده‌های مکرر دارد. خوب است بدانید الیاف پلی‌استر مانع از ایجاد چروک در سطح لباس می‌شود.همچنین کلاه هودی در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر و کاربردی می‌باشد. این هودی را می توانید برای بچه های 4 سال به بالا خریداری کنید و حتما به راهنمای انتخاب سایز هنگام خرید توجه کنید. همچنین بهتر است چند سایز بزرگ خریداری کنید.

مدل سویشرت دخترانه بچه گانه

2- سویشرت دخترانه زیپ دار بچه گانه

سویشرت دخترانه زیپ دار بچه گانه با طرح دوچرخه. درفصل پاییز و زمستان گزینه مناسبی هنگام اسکی ، فعالیت روزانه و حتی در منزل می باشد.این هودی از پارچه دورس داخل کرک دوخته شده می باشد، در بافت پارچه دورس ترکیبی از نخ پنبه و نخ پلی استر به کار رفته است.این سویشرت دارای یک جیب دوطرفه در وسط و کلاه است.در سر آستین ها و قسمت کمر از کش استفاده شده تا از ورود سرما از این قسمت ها جلوگیری شده و سویشرت با فرم بهتری روی بدن قرار بگیرد. و همینطور به علت داشتن الیاف پلی‌استر بسیار سبک، لطیف و راحت می باشد و مقاومت بالایی نیز در برابر ساییدگی ناشی از شستشو و استفاده‌های مکرر دارد. خوب است بدانید الیاف پلی‌استر مانع از ایجاد چروک در سطح لباس می‌شود.همچنین کلاه سویشرت در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر و کاربردی می‌باشد. این مدل هم برای بچه های چهار سال به بالا آماده ثبت سفارش است و در انتها می توانید از راهنمای انتخاب سایز هودی بچگانه این مدل هم استفاده کنید و بهتر است سایز را بزرگتر سفارش دهید.
مدل سویشرت دخترانه بچه گانه

3- هودی دخترانه گلبهی مدل گربه و کفش

هودی بچگانه دختر با طرح مدل گربه و کفش و رنگ خاص گلبهی دیگر مدلی است که در این پست می خواهیم به شما معرفی کنیم این هودی از جنس فوق العاده باکیفیت و قیمت عالی برخوردار است. و برای بچه های 4 سال به بالا موجود می باشد و همین الان می توانید آن را از فروشگاه دیجی کالا سفارش دهید. در هنگام سفارش حتما به سایز محصول دقت کنید. طبق تجربیات بهتر است که همیشه سایز را بزرگتر در نظر بگیرد.
مدل سویشرت دخترانه بچه گانه

17 مدل دیگر سویشرت و هودی دخترانه

بخاطر طولانی نشدن پست شما می توانید سایر 17 مدل سویشرت دخترانه اسپرت را بصورت اسلاید در زیر مشاهده کنید و هر کدام از مدل ها که خواستید را انتخاب و خریداری کنید.  همچنین اگر تجربه استفاده از هرکدام از مدل ها را داشتید حتما برای ما در بخش دیدگاه نظر خود را ثبت کنید تا سایر مخاطبان بتوانند از آن استفاده کنند.

جشنواره تخفیف هودی های دخترانه بچه گانه

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر مدل هودی هایی که در فروش ویژه قرار دارند را مشاهده کنید و از تخفیفات دیجی کالا استفاده کنید و هودی های ارزان تر از بازار را خریداری کنید این تخفیفات برای مدت زمان محدود می باشد پس اگر قصد خرید دارید همین الان روی دکمه زیر کلیک کنید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید. برخی از مدل هودی ها تا 50 درصد تخفیف دارند.

مدل سویشرت دخترانه بچه گانه

راهنمای انتخاب سایز

در عکس زیر می توانید سایز هودی ها براساس سن را مشاهده کنید. همانطور که بار ها در این پست اشاره کردیم بهتر است سایز را بزرگتر در نظر بگیرد تا بچه ها در آن راحت تر باشند.

مدل سویشرت دخترانه بچه گانه