فیلم آموزش جمع و تفریق اعداد برای کودکان

یکی از مهم مباحث ریاضی در دوران ابتدایی جمع و تفریق است اعداد است و امروزه پدر و مادر های نسل جدید قبل از اینکه فرزندانش به مدرسه بفرستند سعی می کنند موارد از این دست را به کودکان آموزش دهند و این کار بسیار به کودکان کمک می کند که در دوران شروع تحصیل وضعیت بهتری داشته باشند. ما در این پست برای شما یکی بازی کاربردی و بدون هزینه را به شما آموزش خواهیم داد که به کمک آن می توانید به فرزندان خود جمع و تفریق را یاد دهید.

در ادامه می خواهیم چند محصول آموزش جمع و تفریق کودکان که بسیار هم پرفروش بوده اند و توسط بسیاری از خریداران پیشنهاد شده اند را به شما معرفی کنیم.

1- کتاب تکنیک های جمع و تفریق

اولین محصولی که می خواهیم به شما معرفی کنیم کتاب تکنیک های جمع و تفریق سریع لقمه اثر مصطفی باقری انتشارات مهروماه این کتاب را حتما تهیه کنید.

کتاب آموزش جمع و تفریق

2- کتاب آموزش مفاهیم پایه ریاضی جمع و تفریق اثر کیم فریمن

آموزش مفاهیم پایه ریاضی برای 4 تا 7 سال در این کتاب به صورت کمیک و تصویری آموزش جمع و تفریق ارائه شده است کتاب ترجمه یکی از پرفروش‌ ترین کتاب‌ های دنیا برای آموزش جمع و تفریق می‌باشد. کتاب پر از سرگرمی و تمرین‌های جذاب می باشد. متن کتاب بر اساس نسخه اصلی و به صورت سیاه و سفید، تصویری و کمیک می‌باشد.
آموزش جمع و تفریق اعداد

امیدواریم پست آموزش جمع و تفریق اعداد برای شما مفید بوده باشد. دو کتابی که در این پست به شما معرفی شد جزوه بهترین کتاب های آموزش جمع تفریق است که قیمت بسیار بسیار پایینی دارد. و فقط با پول بسته اینترنت یک هفته می توانید این دو کتاب مفید را تهیه کرده و جمع و تفریق به بهترین صورت به فرزندان خود آموزش دهید بصورتی که هرگز آن را فراموش نکنند.

پست پیشنهادی برای شما :  عصرانه سالم ژاپنی برای کودکان و ورزشکاران