طرز تهیه عصرانه بهاری با توت فرنگی و موز خوشمزه برای کودکان و دورهمی ها را می توانید در این پست آشپزی سایت توی جو یاد بگیرید. این کیک توت فرنگی برای دوستانی که رژیم هم دارند مناسب است.

مواد لازم برای تهیه کیک توت فرنگی برای عصرانه

موز رسیده ۲ عدد
توت فرنگی خورد شده ۱ پیمانه
وانیل کمی
تخم مرغ ۱ عدد
آرد جو دوسر ۹۰ گرم معادل ۱ پیمانه(۷قاشق غذاخوری)
بکینگ پودر ۱ قاشق مرباخوری سر خالی
شیره خرما یا انگور ۱ قاشق غذاخوری
توت فرنگی حلقه شده ۴ عدد

طرز تهیه عصرانه بهاری خوشمزه با توت فرنگی

توضیحات لازم در ویدیو بالا برای شما قرار گرفته است. کیک توت فرنگی به روش های مختلف تهیه که در بیشتر اوقات با توت فرنگی تازه یا یخ زده تهیه می شود. کیک را می توان به روش های مختلفی درست کرد، اما معمولاً شامل مخلوط کردن توت فرنگی پوره شده یا خرد شده در خمیر است. کیک حاصل اغلب نرم و مرطوب است، با طعم ملایم توت فرنگی که هم طراوت و هم خوشمزه است.  کیک توت فرنگی را می توان به تنهایی سرو کرد یا می توان آن ها را با انواع آیسینگ یا خامه فرم گرفته روی آن ها ریخت. برخی از گزینه های فراستینگ محبوب عبارتند از فراستینگ پنیر خامه ای، فراستینگ باترکریم و فراستینگ خامه زده شده. علاوه بر این، روی کیک را می توان با توت فرنگی تازه یا میوه های دیگر پوشاند که رنگ و طعم روشنی به آن می بخشد.

پست مرتبط: جدیدترین عصرانه مجلسی + آموزش تصویری قدم به قدم

به طور کلی، کیک توت فرنگی یک دسر و عصرانه خوشمزه است که می توانید در تمام طول سال از آن لذت ببرید اما در فصل بهار اگر توت فرنگی تازه داشته باشید مزه دیگری دارد. چه به دنبال یک خوراکی شیرین برای سرو در یک مهمانی باشید و چه به دنبال یک دسر ساده برای لذت بردن در کنار خانواده باشید، این کیک مطمئناً نظر رضایت همه را بدست خواهد آورد.

پست پیشنهادی برای شما :  کوکوی سیب زمینی برای کودکان خوشمزه و ساده