دسر توت فرنگی ساده و خوشمزه فقط در 5 دقیقه را می توانید در این ویدیو سایت مشاهده کنید و یاد بگیرید. در فصل بهار خوشبختانه توت فرنگی های تازه و خوش طعم در دسترس است و دسرهایی که پایه آن ها توت فرنگی است درست کردن آن بسیار می چسبد. بحث را طولانی نمی کنیم میرویم سراغ طرز تهیه این دسر ساده و سریع بهاری.

موادلازم برای تهیه دسر توت فرنگی

شیر سرد: یک لیوان
توت فرنگی: 10 عدد درشت ورقه شده
بیسکوییت ساده و کاکایویی پتی بور 2 بسته
ژله توت فرنگی یا انار: یک بسته
خامه زده شده : به مقدار لازم

ویدیو طرز تهیه دسر با توت فرنگی

برای تهیه این دسر بیسکویتی شما باید ابتدا بیسکویت ها را داخل شیر سرد زده و سپس آن را داخل ظرف مناسب بچینید. سپس خامه را روی بیسکویت ها پهن می کنیم تا یک دست شود. در مرحله بعد باید توت فرنگی ها را حلقه حلقه کنید و روی خامه بچینید. و در مرحله آخر هم پودر ژله را با آب مخلوط کرده و به دسر خودمان اضافه می کنیم دقت کنید در این مرحله آب زیاد به پودر ژله اضافه نکنید. بعد دسر باید داخل یخچال بگذارید تا آماده شود.

پست پیشنهادی: طرز تهیه پنکیک خوشمزه بهاری

امیدواریم از تهیه این دسر بیسکویتی با طعم توت فرنگی لذت برده باشید. حالا که چند وقتی است که سروکله توت فرنگی تو میوه فروشی ها پیدا شده حتما این دسرخوشمزه با ژله و میوه توت فرنگی درست کنید. این آموزش توسط پیج ایده آشپزی به اشتراک گذاشته شده است. که برای حمایت حتما دنبال کنید. اگر این دسر را به همراه این آموزش درست کردید حتما در بخش نظرات برای ما از تجربه خود بنویسید و اگر سوالی داشتید و یا نکه نیاز است به این پست اضافه شود را حتما مطرح کنید. ممنون از اینکه تا انتها همراه ما بودید.

پست پیشنهادی برای شما :  6 ویدیو درست کردن کاردستی کیوت فانتزی 1401