خرید پوشک بچه اینترنتی با تخفیف ویژه + ( همه سایز ها)

خرید اینترنتی انواع پوشک بچه و نوزاد با قیمت ارزان تر از فروشگاه های دیگر، در این بخش شما را با بهترین و پرفروش ترین برندهای ایرانی و خارجی پوشک کودک آشنا می کنیم فرقی نمی کند دنبال چه سایزی هستید از 1 تا پنج همه سایز در این پست موجود است شما بسته به نیاز خود می توانید هر کدام از محصولات را که نیاز داشتید را با بهترین قیمت خریداری کنید.

در این بخش بجز معرفی برند های مختلف پوشک و روش های خرید آن با کلی اطلاعات دیگر هم در اختیار شما قرار خواهیم داد پس حتما تا انتها همراه ما باشید.
خرید پوشک بچه اینترنتی

خرید پوشک سایز یک

خرید پوشک سایز دو

خرید پوشک سایز سه

خرید پوشک سایز 4

خرید پوشک سایز 5

خرید پوشک سایز 6

[ez-toc]

راهنمای انتخاب سایز پوشک نوزاد

همانطور که می دانید پوشک های بچه در سایز 0 تا 6 موجود می باشد که براساس وزن بچه ها انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد البته برخی شرکت سایز 7 هم تولید می کنند که کمتر از سایر سایز استفاده می شود در ادامه راهنمای انتخاب سایز پوشک برای بچه ها را براساس اطلاعات ثبت شده روی بسته بندی پوشک را با شما به اشتراک می گذاریم.

انتخاب سایز پوشک - خرید اینترنتی پوشک بچه ها

 1. پوشک سایز 0

  پوشک سایز صفر بیشتر برای نوزاد هایی که زیر 2 کیلو هستند یا نارس به دنیا می‌ آیند استفاده می‌ شود. این سایز از پوشک مناسب جثه های بسیار ریز و ظریف است. و متاسفانه در بسیاری از فروشگاه نمی توانید آن را تهیه کنید اما ما در بخش قبلی دو مدل پرفروش آن را که در سایت دیجی کالا عرضه می شود را برای شما قرار دادیم.
 2. پوشک سایز 1 

  این سایز از پوشک طبق اطلاعات درج شده روی بسته بندی برای کودکانی با وزن 2 تا 5 کیلو گرم مناسب است البته نوزاد هایی با وزن بیشتر هم ممکن است بتوانند از این سایز استفاده کنند چون جثه آن ها ممکن است کوچک باشد.

 3. پوشک سایز 2 

  پوشک های سایز دو مناسب بچه هایی با وزن 3 تا 6 کیلو است بسته به رشد جثه کودک این سایز حتی برای وزن هایی تا هفت یا هشت کیلو هم مورد استفاده قرار می گیرد البته شرایط اینکه سایز پوشک تا چه زمانی برای کودک مناسب است را در بخش بعدی حتما بررسی می کنیم.

 4. پوشک سایز 3 

  پوشک های سایز سه مناسب نوزاد هایی با وزن تقریبی 4 تا 9 کیلوگرم است. سایز سه بصورت معمول جزوه پراستفاده ترین سایز های پوشک نوزاد تا قبل از یکسالگی است.

 5. پوشک سایز 4 

  و پرمصرف ترین سایز پوشک هم بیشتر اوقات سایز چهار است که برای کودکانی با وزن 7 تا 18 کیلوگرمی مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از بچه تا وقتی که بیخال پوشک شوند از همین سایز استفاده می کنند.

 6. پوشک سایز 5 

  این سایز پوشک برای کودکانی با وزن 11 تا 23 کیلو قابل استفاده است.

 7. پوشک کودک سایز 6 

  این سایز پوشک کودک مناسب بچه هایی با وزن 12 تا 25 کیلوگرم است. البته بسیاری بچه ها قبل از اینکه به این وزن برسند از پوشک گرفته می شوند.

 8. پوشک کودک سایز 7 

  همانطور که قبلا هم گفتیم این سایز پوشک کمترین استفاده را بین بچه ها دارد و برای کودکانی با وزن 15 تا 30 کیلوگرم مناسب است این سایز هم بسیار کم در فروشگاه یافت می شود. ولی ما دو مدل از آن را که در فروشگاه دیجی کالا عرضه شده است را برای شما در بالا قرار قرار دادیم که می توانید از آن طریق به راحتی خرید کنید.

زمان تغییر سایز پوشک نوزاد

تغییر بموقع سایز پوشک نوزاد بسیار اهمیت دارد و باعث حفظ سلامتی نوزاد شما شده و او را در برابر عرق‌سوز شدن، سوختگی پوست و عفونت‌های ادراری محافظت می‌کند. در ترتیب سایز های پوشک بچه بین وزن کودک و سایز پوشک ارتباط وجود دارد. اگر وزن کودک شما بین دو سایز قرار دارد و این مسئله کار را برای انتخاب پوشک بچه مناسب دشوار کرده است، توصیه می‌کنیم که سایز کوچک‌تر پوشک بچه را انتخاب کنید، زیرا احتمال نشتی از پوشک بچه وجود ندارد. همچنین بهتر است قبل از انتخاب سایز مناسب پوشک بچه به موارد زیر نیز توجه کنید:

خرید پوشک بچه اینترنتی

 • نشتی‌های مکرر از پوشک بچه
 • تنگی سایز کمر پوشک بچه
 • بروز قرمزی و التهاب ناحیهٔ زیر پوشک
 • بستن پوشک دشوار است و چسباندن چسب‌ها به‌آسانی قبل نیست
 • کودک بعد از ادرار و مدفوع بی‌قراری زیادی می‌کند.
 • زمانی که دو انگشت خود را زیر نوار کشسان پوشک قرار می‌دهید، احساس می‌کنید که بیشتر ازآنچه باید به پوست کودک چسبیده است.

تعداد پوشک مصرفی نوزادان چقدر است؟

نوزادان در سال اول زندگی خود معمولا به سرعت رشد می‌کنند، بنابراین زمان کمتری را در پوشک‌های با سایز کوچک‌تر می‌گذرانند ولی کودک شما در سال‌های بعد از یک سالگی تعداد پوشک بچه بیشتری مصرف می‌کند. به طور میانگین، نوزادان تازه‌ متولدشده روزانه می‌توانند بین 10 تا 12 پوشک بچه استفاده کنند؛ یعنی 360 پوشک در ماه اول! اما این تعداد تا پایان سال اول اغلب به پنج تا هشت پوشک بچه در روز کاهش می‌یابد. همچنین به خاطر داشته باشید که هرچه سایز پوشک بچه کوچک‌تر باشد، اغلب تعداد پوشک بچهٔ بیشتری در هر بسته پوشک وجود دارد.

خرید پوشک اینترنتی خوب

5 ویژگی پوشک خوب را بشناسید

بهتر است کمی از ویژگی‌ های پوشک خوب بگوییم تا بدانید که کدام‌یک از گزینه‌های روی میز را برای فرزند خود انتخاب کنید. نکته مهم این است که خوب بودن پوشک برای هر بچه تعریفی خاص دارد و نمی‌توان به‌طورقطع گفت که کدام‌یک از برند های پوشک بهترین هستند؛ اما بعضی نکات عمومی هستند که دانستن آن‌ها به شما کمک می‌کند که محصولی مناسب برای کودک خود خریداری کنید.

 1. جذب بالا داشته باشد
 2. دارای لایه محافظ پوست کودک باشد
 3.  با پوست کودک شما سازگار باشد
 4. دارای چسب‌ های محکم و منعطف باشد
 5. وجود نوار‌های کشی و نرم پوشک

از پوشک گرفتن کودک

از پوشک گرفتن کودک مرحله مهمی از زندگی کودک میباشد ودر صورتی که به صورت غلط انجام شود میتواند منجر به عوارض مهمی مانند مثانه عصبی،بی اختیاری ادراری در سنین بالاتر یاعود عفونت ادراری شود. آموزش توالت را به کودک  زمانی انجام دهید که هم شما و کودک شما برای اینکار آمادگی داشته باشید. اگر در استرس روحی حاد به سر میبرید یا دچار افسردگی یا نقاهت بیماری خاصی هستید از انجام اینکارخودداری کنید. اگر از بیماری وسواس رنج میبرید ابتدا با مراجعه به پزشک و مصرف دارو آنرا کنترل نمایید.خانمهای شاغل بهتر است برای اینکه تمام وقت در کنارکودک باشند در سه روز اول آموزش از مرخصی شغلی استفاده کنند.بهتر است تا آموزش کامل کودک از رفتن به مسافرت یا مهمانهای رسمی چندروزه اجتناب کنید.

بهترین سن برای از پوشک گرفتن کودک

18 ماهگی تا سه سالگی میباشد.اموزش از پوشک گرفتن کودک به منظوراموزش کنترل ادرار در مواقع بیداری است و کنترل ادرار شبانه خودبخود تا 5 سالگی بدست میاید.

از پوشک گرفتن کودک در طب سنتی

در این بخش می خواهیم بپردازیم به توصیه های طب سنتی درباره از پوشک گرفتن کودک، برای اینکه بتوان کودک را از پوشک گرفت بهترین زمان بهار و تابستان است. باید کودک را تشویق کنید که در زمان هایی که ادرار یا مدفوع دارد به شما بگوید و در روز بهتر است چندین ساعت او را باز بگذارید. در اوایل کار بهتر است پوشک داشته باشد و برای ادرار یا مدفوع او را باز کنید. در زمانی که قصد دارید کودک را از پوشک بگیرید بهتر است او را از خانه بیرون ببرید و او را در خانه حبس نکنید و در این مدت باید بیشتر مراقب او باشید و به او بگویید که در زمانی که احساس ادارار و یا مدفوع دارد به شما بگوید تا او را به توالت ببرید. اکثر کودکان از داشتن ادرار و مدفوع می ترسند و بهتر است که به او توضیح دهید این کار برای سلامت او مهم است و مواد مضر را دفع می کند.

از پوشک گرفتن کودک در طب سنتی

روش از پوشک گرفتن کودک

● بهتر است برای کودک خود یک صندلی توالت کوچک بخرید و به او یاد دهید که هر وقت احساس ادرار یا مدفوع داشت روی آن بنشیند. می توانید این صندلی را در حمام، دسشویی و یا اتاق خواب خود کودک قرار دهید.

● برای اینکه کودک پاکیزگی را یاد بگیرد بهتر است برای او تشویق زبانی و عملی در نظر بگیرید. به او امتیاز بدهید و هر زمان که این امتیازها به حد خوبی رسید برای او هدیه بگیرید. اینگونه کودک تشویق می شود تا به خود اهمیت بیشتری بدهد و حس کند که کم کم دارد بزرگ می شود.

● هرگز با سرزنش کار را خراب نکنید ممکن است کودک بعد از اینکه اختیار ادرار و مدفوع را به دست آورد مجددا باز اختیار از دستش خارج شود. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با آرامش رفتن به توالت را به او یادآوری کنید.

برای از پوشک گرفتن کودک بهتر است از شورت های پوشکی استفاده کنید تا شما خیالتان راحت باشد که همه جا را کثیف نمی کند و همین که هر زمان که کودک تمایل داشت آن را در بیاورد و به توالت برود.

● کودکان 3 ساله معمولا اختیار کنترل ادرار و مدفوع خود را دارند، اما در زمان هایی که خواب هستند هوشیاری کامل را ندارند که بتوانند ادرار و مدفوع خود را کنترل کنند.

7 نکته پایانی طب سنتی برای از پوشک گرفتن بچه ها

1-صبر و حوصله داشته باشید.

2-چند هفته و یا چند ماه صبر کنید و مجددا آغاز کنید.

3-هر ده دقیقه او را به دستشویی ببرید و تذکر دهید که هر زمان دستشویی داشت به شما بگوید.

4-ممکن است از دستشویی بترسد، بهتر است که بگذارید گوشه ای کارش را انجام دهد و با شیلنگ آب کشی کنید.

5-برخی از کودکان ابتدا ایستاده دستشویی می کنند و بعد به نشستن عادت می کنند.

6-در زمان هایی که مهمان هستید مدام از او سوال کنید و به دستشویی ببریدش.

7-هر بار بعد از اینکه به کودک غذای آبکی می دهد حتما او را به دستشویی ببرید.