آموزش اعداد به کودکان پیش دبستانی با بازی ساده

بچه ها شمارش اعداد را خیلی زود یاد می گیرند اما خواندن اعداد از روی شکل کمی برای آن ها مشکل است مخصوص بچه ها بین سه تا پنج سال این مشکل را دارند اما شما می توانید با یک بازی بسیار ساده و سرگرم کننده خیلی زود به بچه ها اعداد فارسی یا انگلیسی را یاد دهید. شما برای انجام این بازی به وسایل خاصی نیاز ندارید برای استفاده از این روش آموزش اعداد به بچه ها کافی است روی صفحه کاغذ یا مقوا عدد مورد نظر را بزرگ بنویسید و بقیه اعداد را به صورت پراکنده بنویسید و از کودک بخواهید عددهای مشابه عدد بزرگ را پیدا کند. در ویدیو زیر یک کودک را در حال انجام این بازی می توانید تماشا کنید.

آموزش اعداد به کودکان پیش دبستانی با بازی ساده

آموزش اعداد به بچه ها با کاردستی

این بازی شاید از نظر شما ساده بنظر برسد اما بسیار کاربردی است چون انجام دادن آن هیچ هزینه و ضرری ندارد حتما پیشنهاد می کنم برای یاد دادن اعداد به بچه ها از این روش استفاده کنید حتما از نتایج آن شگفت زده خواهید شد. یادگیری از طریق بازی هم ماندگاری بالایی در ذهن بچه ها دارد و هم اینکه کودکان انگیزه بالایی برای انجام دادن آن دارند شما در بخش بازی با بچه ها سایت اسباب بازی جو می توانید کلی از این نوع بازی های آموزشی و سرگم کننده را پیدا کنید. اگر شما ایده جالبی برای یادگیری اعداد به کودکان را داشتید حتما در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید و اگر روش شما کاربردی بود حتما ما با ذکر نام شما آن را به این پست اضافه می کنیم تا سایر پدر و مادر ها هم بتوانند با این روش آشنا بشوند و از آن ها بهره بگیرند.

شما با مراجعه بخش اسباب بازی سایت ما می توانید با کلی پست کاربردی درباره خرید وسایل بازی بچه ها آشنا شوید که با بهترین کیفیت و قیمت به شما معرفی شده است.