8 نقاشی ساده برای کودکان در کمتر از 5 دقیقه

برای شما در این پست وب سایت اسباب بازی جو آموزش 8 نقاشی ساده برای کودکان در کمتر از 5 دقیقه را منتشر کردیم. یکی کار های سرگرم کننده و آموزشی برای بچه ها نقاشی کشیدن است متاسفانه بسیاری از پدر و مادر ها بخاطر اینکه آموزش درستی در زمان مدرسه برای کشیدن نقاشی ندیدن نمی توانند به فرزند خود برای کشیدن نقاشی کمک کنند ما با انتشار کلیپ های آموزش نقاشی ساده قصد داریم به همه پدر و مادر ها کمک کنیم تا بتوانند به بچه های خود نقاشی کشیدن را به ساده ترین روش آموزش دهند. پیشنهاد می کنم حتما ویدیو زیر را چند بار تماشا کنید تا خوب کشیدن خطوط را یاد بگیرد تا خروجی کار شما زیبا شود.

1- کشیدن فیل کودکانه جذاب

در اولین کلیپ می خواهیم کشیدن یک فیل خوشگل را به شما آموزش دهیم برای نقاشی کشیدن یک فیل شما نیاز به یک قاشق دارید که در همه خانه موجود است آن را روی صفحه بگذارید و همانند ویدیو خطوط را رسم کنید و بعد به هم وصل کنید تا یک فیل بسیار خوشگل را روی صفحه کاغذ داشته باشید با رنگ آمیزی کردن می توانید این فیل را زیبا تر هم کنید.

2- کشیدن شش حیوان فقط با نیم دایره

آموزش نقاشی با نیم دایره ، در ویدیو زیر شما می بینید که می توانند فقط با نیم دایره شش تا حیوان ( پاندا ، خرچنگ ، جوجه ، خوک ، گربه ، غورباقه) خوشگل و بامزه را بکشید این ویدیو را باید چند بار با دقت تماشا کنید تا بتوانید تمام اشکال را به درستی بکشید. اگر می خواهید این آموزش را برای بچه ها قرار دهید پیشنهاد می کنم ابتدا خودتان یاد بگیرید و سپس یک به یک به بچه ها آموزش دهید.

3- نقاشی بامزه و ساده بچه گانه

در ویدیو زیر آموزش یک نقاشی کیوت و جذاب را برای شما قرار دادیم که می توانید برای بچه ها بکشید و به آن ها آموزش دهید که این نقاشی زیبا را بکشند شما با دایره و چند خط دوتا شخصیت بامزه کارتونی را می توانید روی کاغذ داشته باشید و حتی با رنگ آمیزی کردن آن ها را جذاب تر هم کنید.

کلام پایانی و یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین

در پایان امیدواریم که از تماشای این سه ویدیو آموزش 8 نقاشی زیبا لذت برده باشید. اگر بچه های شما توانستن این نقاشی ها را بکشند می توانید ویدیو نقاشی کشیدن آن ها را برای ما ارسال کنید تا ما با مشخصات خود بچه ها ویدیو ها را در سایت منتشر کنیم. همچنین در انتها برای والدینی که می خواهند فرزندشان اصولی و خوب نقاشی کشیدن را یاد بگیرند یک کتاب فوق العاده را می خواهیم معرفی کنیم. آموزش نقاشی پلکانی نتیجه چندین سال تجربه در زمینه آموزش نقاشی به کودکان است. این تجربه باعث شده برای کشیدن هر طرح، روش خاصی دنبال شود که روند تکمیلی نقاشی را آسان تر می کند و این تشویقی است برای کودکان شما زیرا با آسان تر شدن نقاشی، کودکان علاقه بیش تری به آن پیدا خواهند کرد. با این مجموعه، هم یک مربی مهدکودک که تجربه چندانی در آموزش نقاشی ندارد و هم والدین می توانند مربی نقاشی کودکان باشد. حتی کودکان نیز می توانند به تنهایی از مجموعه استفاده کنند. در این مجموعه یک جلد دفتر نقاشی و 4 جلد آموزش نقاشی 16 صفحه ای با اشکال هندسی قرار دارد. در جلد اول آموزش نقاشی براساس شکل هندسی سه گوش – جلد دوم براساس شکل هندسی چهارگوش و جلد سوم و چهارم براساس شکل هندسی گردی می باشد. نظرات خریداران کتاب آموزش نقاشی پلکانی با اشکال هندسی اثر مونایوسف زاده شرکت نشر سرمشق 5 جلدی را برای شما در زیر همین پست قرار می دهیم تا با خیال راحت تصمیم به خرید بگیرید.

کتاب آموزش نقاشی
خرید کتاب آموزش نقاشی
پست پیشنهادی برای شما :  آموزش کاردستی پسرانه خفن و جدید برای مدرسه