8 مدل اسباب بازی پیتزا بچگانه جدید + قیمت

در این پست سایت اسباب بازی جو می خواهیم 8 مدل اسباب بازی پیتزا بچگانه جدید به شما معرفی کنیم که می توانید قیمت آن ها را به همراه روش خرید هرکدام از مدل های آن را در ادامه مشاهده کنید. از جمله اسباب بازی های جدیدی که کودکان خیلی دوست دارند داشته باشند اسباب‌بازی پیتزا است این مدل ها بجز پیتزا شما سایر وسایل یک فست فودی هم هستند که جذابیت آن را برای بچه ها بیشتر می کند.

1- ست اسباب بازی پیتزا با همبرگر و سیب زمینی

اسباب بازی فست فودی ست پیتزا خوری یک بسته ی اسباب بازی شامل خوراکی های خوشمزه با شکل های جذاب در رنگ های متنوع است. جنس این خوراکی ها از پلاستیک مرغوب ساخته شده است. این مجموعه شامل پیتزا،ساندویچ همبرگر ، آناناس ، سینی مخصوص سرو غذا و یک پک سیب زمینی سرخ کرده و قاشق و چنگال و کارد است. کودک با انواع خوراکی ها آشنا میشود و میتواند آنها را لمس کند و یا در بازی از آنها استفاده کند. کودک به صورت تخیلی همراه با آشپزخانه اسباب بازی اش از ست پیتزا و ساندویچ خودش هم استفاده می کند. مهمان بازی می کند، خودش با چاقو پیتزا رو برش میدهد. ساعتها میتونند با همین بازی های تخیلی سرگرم شوند.

مشخصات

ابعاد کالا : ۲۵۰x۱۸۰x۶۰ میلی‌متر | وزن: ۲۷۸ گرم | ویژگی باتری : قابلیت شارژ

اقلام همراه

یک پیتزای ۶ قطعه یک ساندویچ همبرگر که شامل (کاهو ، همبرگر، پنیر، گوجه ، پیاز) میشود یک آناناس قاشق ، چنگال، کارد یک پک سیب زمینی سرخ کرده همچنین گفتنی است که قطعات پیتزا و همبرگر ب راحتی از هم جدا شده و دوباره بهم وصل میشوند.

نظرات خریداران این مدل اسباب بازی ست فست فودی

7 مدل دیگر اسباب بازی 

اسباب بازی فست فودی بچگانه

به علت اینکه پست طولانی نشود می شود سایر مدل های اسباب بازی را در زیر بصورت اسلاید مشاهده کنید.

امیدواریم توسط این پست توانسته اسباب بازی دلخواه خود را پیدا کرده باشید. اگر از خریداران هرکدام از محصولات بالا بودید حتما برای ما در بخش دیدگاه نظرات خود را ثبت کنید.

پست مرتبط: خرید قفسه اسباب بازی اتاق کودک

پست پیشنهادی برای شما :  6 مدل یخچال اسباب بازی برای بچه ها با بهترین قیمت ها سال 1401