6 ویدیو آموزشی نقاشی آسون بچه گانه 1401

برای شمادر پست جدید سایت اسباب بازی جو می خواهیم 6 ویدیو آموزشی نقاشی آسون بچه گانه 1401 را منتشر کنیم اگر دنبال یاد دادن نقاشی به فرزندان خود هستید پیشنهاد می کنم حتما پست های سایت ما را دنبال کنید چون یکی از اهداف مهم ما در سایت اسباب بازی جو آموزش نقاشی به کودکان از طریق ترفند و تکنیک های بسیار ساده است. در اینجا شما 6 ویدیو آموزش نقاشی را می توانید تماشا و به راحتی  آن را اجرا کنید فقط برای اینکه بتوانید خوب عمل کنید حتما نیاز است چند بار هر ویدیو را با دقت تماشا کنید.

1- 8 مدل ماشین فقط با یک خط و دو دایره

شما در اولین ویدیو مشاهده کردید که فقط با یک خط ساده و دو دایره می توانند چندین مدل ماشین خوشگل را نقاشی کرد این یک ترفند ساده نقاشی است که کودکان خیلی سریع به وسیله آن می توانند نقاشی های زیبا را یاد بگیرند و در مدرسه از همین تکنیک های ساده استفاده کنند و نمره های خوب بگیرند بدون آن که نیاز به رفتن به کلاس های مخصوص نقاشی داشته باشند و قطعا با تمرین ایده های خلاقانه تری هم بچه ها به این مدل نقاشی ها استفاده می کنند که براساس استعداد آن ها متفاوت خواهد بود.

2- نقاشی صورت گرگ با تکنیک 5 انگشت دست

شاید تصور نمی کردید که می توانند فقط با کمک گرفتن از از انگشت های دست یک نقاشی ساده و خوشگل کشید. این نقاشی را حتما یکبار برای بچه ها خود بکشید و از آن ها بخواهید که آن ها هم کشیدن آن را امتحان کنند مطمن اند با یکی دو بار تمرین بسیار حرفه ای می توانند این کار انجام دهند.

3- ویدیو آموزش نقاشی خوشگل کودکانه با دایره

برای کشیدن این نقاشی زیبا شما فقط نیاز به کشیدن سه دایره دارید برای اینکه دایره های شما کج بیرون نیاید پیشنهاد می کنیم از پرگار یا خط کش استفاده کنید تا نقاشی شما هم زیباتر شود.

4- نقاشی زیبا لیوان ، مسواک با خمیرداندان بچه گانه

کشیدن نقاشی لیوان، مسواک و خمیردندان کمی سخت تر از نقاشی های قبلی ها است اما با چند بار تمرین قطعا می توانید به بهترین شکل این نقاشی ها را بکشید.

5- نقاشی کشیدن گربه کیوت

کشیدن نقاشی یک گربه بسیار خوشگل و زیبا فقط با سر نوشابه ممکن است شما به راحتی می توانید این آموزش را به فرزندان خود انتقال دهید تا آن ها هم بتوانید از این به بعد این گربه زیبا را در دفتر نقاشی خود طراحی کنند.

6- نقاشی حلزون برای بچه ها

آموزش نقاشی ساده حلزون برای بچه ها فقط با چند تکنیک بسیار آسان که با رنگ آمیزی اختصاصی شما می توانید این نقاشی خوشگل تر هم شود امیدواریم این نقاشی هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

کلام پایانی و پیشنهاد ویژه

در پایان امیدوار هستیم که این پست توانست باشد انتظار شما را برآورده کرده باشد. اما پیشنهاد ویژه انتهایی این پست سایت اسباب بازی جو برای شما تخته نقاشی مغناطیسی است وسیله ای بسیار کاربردی و ارزان قیمت که به رشد خلاقیت بچه ها در طراحی بسیار کمک می کند.