4 مدل تفنگ آرپی جی اسباب بازی جدید

در این پست سایت اسباب بازی جو می خواهیم به شما 4 تا از بهترین مدل های تفنگ آرپی جی اسباب بازی جدید و ارزان قیمت بازار اسباب بازی ایران را معرفی کنیم. بچه هایی که سلاح های جنگی را دوست دارند یکی از بزرگترین خواسته هایشان داشتن یک تفنگ آرپی جی است خوشتبختانه در ایران مدل های مختلفی از این نوع اسباب بازی ساخته می شود و یکی از بزرگترین ویژگی های آن قیمت مناسب آن است که تلاش کردیم در کنار قیمت مناسب با کیفیت ترین مدل ها را در این پست به شما معرفی کنیم که می توانید در ادامه آشنایی کاملی با مدلهای مختلف آن پیدا کنید و نظرات خریداران واقعی این محصولات بخوانید سپس تصمیم به خرید آن بگیرید.

1- تفنگ بازی اسباب بازی RPG مدل 8015

در شماره یک این پست یکی از بهترین مدل های موجود اسباب بازی آرپی جی زن در بازار ایران می توانید مشاهده کنید. که با کد 8015 در فروشگاه دیجی کالا برای شما قرار داده شده است. این مدل قیمت فوق العاده مناسبی دارد و در حال حاضر در رنگ های مشکی و چند رنگ موجود است. همچنین همراه این محصول دو راکت مخصوص آرپیجی هم فرستاده می شود. این تفنگ می تواند گلوله های پلاستیکی آرپی جی را پرتاب کند شلیک آرپی جی اسباب بازی مانند آرپی جی واقعی است باید راکت ها را در لوله RPG قرار دهید سپس اسلحه را مسلح کرد آن گاه با چکاندن ماشه گلوله های آرپی جی تا چندین متر پرتاب می شود و بچه ها خیلی خوششان می آید.

تفنگ آرپی جی اسباب بازی

نظرات خریداران واقعی اسباب بازی RPG مدل 8015

2- آر پی جی اسباب بازی خوشگل

در شماره دو این پست قصد داریم یک مدل تفنگ اسباب بازی با کیفیت ایرانی را به شما معرفی کنیم. تفنگ آرپی جی اسباب بازی shoot bang یک تفنگ با قابلیت پرتاب گلوله است ولی اصلا نگران خطرناک بودن گلوله ها یا وسایل شکستنی خانه نباشید چراکه سر گلوله های این اسباب بازی از نوع اسفنجی نرم است.علی رغم بی خطر بودن، حدود 6 متر برد دارد. گلوله را از قسمت سر لوله وارد کنید و سپس خشاب را به طرف عقب بکشید بدین صورت اسلحه آماده شلیک می شود. پس از فشار ماشه با حرکت سریع خشاب به سمت جلو گلوله ها با سرعت به سمت هدف پرتاب می گردد. این اسباب بازی دست ساز می باشد و به راحتی خراب نمی شود. برای بچه ها دقت، هیجان و قدرت را به همراه می آورد. نحوه سیر گلوله این سلاح شبیه خمپاره اندازهای واقعی بوده و تشخیص محل اصابت نیاز به دقت در تیراندازی دارد لذا تمرکز را اقزایش داده و باعث سرگرمی فرزندان شما می شود.این اسباب بازی این قابلیت را دارد که تمام اعضای خانواده را سرگرم کرده و شادی و نشاط به همراه آورد. این محصول دارای ویژگی های خاصی است که بخشی از آن را در بخش نظرات خریداران برای شما قرار داده شده است.

عکس تفنگ اسباب بازی آرپی جی

تفنگ آرپی جی اسباب بازی

آرپی جی اسباب بازی فیلم

نظرات خریداران واقعی اسباب بازی آرپی جی ایرانی

3- ست تفنگ بازی RPG + KOLT و به همراه بی سیم و ترقه

یک پکیج اقتصادی با قیمت باورنکردنی در شماره سه این پست می خواهیم به شما معرفی کنیم. شما با خرید این مجموعه اسباب بازی با یک تیر می توانید چند نشان بزنید چون این محصول یک ست اسباب بازی جنگی جذاب است که بچه ها عاشق آن می شوند. این کالا بر خلاف محصولات ساخت کشور چین موجود در بازار ایران از مواد درجه یک تولید شده است که سلامت شما را حفظ می کند همراه این تفنگ و 2 عدد تیر RPG و یک بند دوشی نگهدارنده RPG و 9 حلقه تیر ترقه ای و بیسیم هم ارسال می شود که یک ترکیبی رویایی را برای بچه ها تشکیل می دهد و شما حتما با دیدن قیمت این محصول شگفت زده خواهید شد قبل پایان موجودی این محصول در فروشگاه اقدام به ثبت سفارش کنید.

نظرات خریداران واقعی ست اسباب بازی تفنگ ترقه ای ، آرپی جی و بیسیم

4- مدل تفنگ بازی مدل RPG 2022

در آخرین مدلی اسباب بازی آر پی جی که در این پست سایت اسباب بازی جو با آن آشنا می شوید. یک آرپی چی فوق العاده خوشگل است که طراحی بسیار زیبایی دارد و در نگاه اول بدون شک بچه ها جذب آن می شود در کنار ظاهر زیبا کیفیت ساخت این محصول مناسب است و شما با یک قیمت بصرفه می توانید آن را بصورت آنلاین خریداری کنید. همچنین ذکر این نکته مهم است که بدانید طبق نظر خریداران این محصول موزیکال و باطری خور نیست. در پایین همین بخش می توانید نظرات خریداران واقعی این محصول را مشاهده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

تفنگ آرپی جی اسباب بازی

نظرات خریداران واقعی  اسباب بازی آرپی جی

در پایان امیدواریم این پست به شما در انتخاب تفنگ اسباب بازی آرپی جی کمک کند شما با کمک گرفتن از نظرات خریداران می توانید بهترین انتخاب را انجام دهید اما نیاز است که خودتان همیشه به این موضوع فکر کنید که انتظار شما از یک محصول با قیمت مشخص چقدر است چون بیشتر نظرات مثبت و منفی براساس همین سطح انتظار است پس با این دیدگاه نظرات را کامل بخوانید و تصمیم به خرید بگیرید. خوشبختانه در خرید اینترنتی شما می توانید کالا خریداری شده را پس دهید و پول خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.