50 مدل پازل تام و جری برای بچه ها 1401 2022

تام و جری دوتا از محبوب ترین شخصیت های کارتونی هستند که از شروع پخش آن تا به امروز حدود 82 سال میگذرد و بسیاری بزرگسالان اگر بخواهند بهترین کارتون دوران بچگی خود را انتخاب کنند بدون شک کارتون تام و جری است. و این محبوبیت در نسل جدید کماکان ادامه دارد با اینکه تکنولوژی ساخت سری های ابتدایی این کارتون اصلا پیشرفته نبود اما با گذشت سال ها بازهم بچه ها جذب تماشای این کارتون می شوند البته که پدر و مادرها هم در کنار آن حتما این انیمیشن را تماشا می کنند. خوب برویم سراغ اصل موضوع این پست سایت اسباب بازی جو و معرفی 50 مدل پازل تام و جری در تعداد تکه های کوچک و بزرگ که بصورت آنلاین در دسترس برای خرید است. گفتنی است که ما پنج مدل برتر را معرفی می کنیم و سپس لینک مشاهده سایر پازل های طرح تام و جری را برای شما منتشر می کنیم.

1- مدل پازل 20 تکه طرح تام و جری

یک پازل کوچک 20 تکه با جنس مقوا که برای بچه ها 3 تا 5 سال بسیار مناسب است جذابیت اصلی این پازل طرح بامزه آن است. و قیمت آن نسبت به سایر مدلهای پازل 20 تکه مناسب تر است و با یک قیمت پایین می توانید این پازل جذاب را تهیه کنید.

50 مدل پازل تام و جری برای بچه ها 1401 2022

نظرات خریداران این مدل پازل طرح تام و جری

2- پازل تام جری طرح کیک تولد

مدل دومی که می خواهیم در این پست به شما معرفی کنیم مدل پازل تام و جری طرح کیک تولد است. این پازل شامل 35 تکه از جنس مقوا است و پشت این پازل هم به عنوان وایت برد قابل استفاده است و با توجه به قیمت و اندازه این پازل یکی از بهترین گزینه ها برای خرید است.

پازل تام و جری جدید

نظرات خریداران پازل طرح کیک تولد تام و جری

3- مجموعه پازل شخصیت های کارتونی پرطرفدار

پازل شخصیت های کارتونی پرطرفدار، یک بسته اقتصادی و به صرفه می خواهیم در شماره سه به شما معرفی کنیم این بسته شامل سه عدد پازل است که از طرح شخصیت های کارتونی تام و جری ، سگ های نگهبان و باب اسفنجی در آن استفاده شده است. و قیمت این سه عدد پازل بسیار مناسب است و می توانند گفت پازل ارزان قیمت ولی با کیفیتی است که ارزش پولی را که پرداخت می کنید را دارد.

3 مدل پازل کارتونی ارزان قیمت

نظرات خریداران پازل طرح کیک تولد تام و جری

4- پکیج دوتایی پازل تام و جری

در شماره چهار می خواهیم یک پکیج اقتصادی و به صرفه تر را به شما معرفی کنیم که شامل دو طرح متفاوت از کارتون تام و جری است و هرکدام از پازل ها 20 تکه هستند. این بسته هم کیفیت و هم قیمت مناسب دارد که می تواند سوپرایز بسیار خوبی برای بچه ها باشد.

مدل پازل تام و جری ارزان قیمت

نظرات خریداران پکیج پازل 2 عددی

5- پازل مدل Tom and Jerry

بزرگترین مدل که در این پست به شما معرفی می کنیم مدل 54 تکه است که طرح بسیار جذابی از تام جری روی آن کار شده است. این پازل بیشتر برای بچه های بزرگتر از 4 سال مناسب است و حتی سرگرمی خوبی می تواند برای پدر و مادر ها هم باشد. ابعاد این پازل خوشگل 290x200x20 میلی‌ متر و وزن آن حدود 150 گرم است.

پازل تام و جری

نظری برای این محصول ثبت نشده است.

در انتها این پست از شما سپاسگزارم هستیم که تا انتها همراه ما بودید در ادامه لینک سایر مدل پازل های طرح کارتون تام و جری را می توانید مشاهده کنید. با کلیک روی دکمه زیر به همه مدلهای موجود دسترسی خواهید داشت و می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. و در صورتی که حتی بعد از خرید از آن راضی نبودید آن را برگشت بزنید و در کوتاه ترین زمان پول خود را دریافت کنید. به این مورد توجه داشته باشید که پازل یک بازی فقط جهت سرگرمی برای بچه ها نیست بلکه می تواند به افزایش عملکرد حافظه ، حل مسئله ، خلاقیت و همچنین تمرکز و تخیل فرزند شما کمک کند. پس حتما سعی کنید فرزندان خود را علاقمند به پازل کنید و خودتان هم همراه با آن ها بازی کنید تا هم آن ها اشتیاق بیشتر پیدا کنند و اینطوری یک کارگروهی برای حل پازل می توانید انجام دهید.

پست پیشنهادی برای شما :  خرید 6 مدل عروسک بامزه سگ (با قیمت مناسب) 1401