5 مدل مارمولک اسباب بازی کنترلی و ساده

5 تا از بهترین مدل های مارمولک اسباب بازی کنترلی و ساده برای خرید اینترنتی را در این پست سایت اسباب بازی جو بررسی می کنیم. اگر دنبال خرید اسباب بازی مارمولک هستی پیشنهاد می کنم این پست تا انتها مشاهده کنید. بعضی از بچه ها بطور عجیبی غریبی به اسباب بازی حیوانات علاقمند هستید از اسباب بازی دایناسور گرفته تا سایر حیوانات، در اینجا ما مدلهای ارزان قیمت تا گران قیمت این نوع اسباب بازی را بررسی می کنیم.

1- اسباب بازی ساده و خوشگل طرح مارمولک

از ارزان ترین مدل موجود می خواهیم شروع کنیم اگر دنبال خرید یک نوع مارمولک برای بازی فرزند خود با قیمت مناسب و پایین هستید بهترین گزینه مدل liz-1 است که عکس آن را در زیر مشاهده می کنید این مدل مارمولک انعطاف پذیر است. جنس این اسباب بازی از پلاستیک زیست تخریب پذیر است و هیچگونه مشکلی برای کودکان شما ایجاد نخواهد کرد. از دیگر نقاط قوت این مدل موجود بودن آن در چهار رنگ سفید ، قرمز ، آبی ، سرمه ای است.

اسباب بازی مارمولک ارزان قیمت

نظرات و تجربیات خریداران این محصول را در ادامه می خوانید

2- اسباب بازی مارمولک متحرک و موزیکال

اسباب بازی مارمولک متحرک و موزیکال مدل ZR155 دومین مدلی است که می خواهیم به شما در این پست سایت اسباب بازی جو معرفی کنیم. اسباب بازی مارمولک متحرک موزیکال در حین حرکت دهانش باز می‌شود و دمش از این طرف به آن طرف می‌چرخد که در حین حرکت چرخ دنده های داخلی در حال چرخش است.نورهای فوق العاده رنگی توجه کودک را به خود جلب می کند.موسیقی ریتم شنوایی برای کودک جذاب می باشد.اندام ها و دم مارمولک قابل جدا شدن هستند و کودک می تواند سرگرمی های دستی را تجربه کند. این مدل برای کار کردن نیاز به سه عدد باتری قلمی دارد که خودتان جدا باید تهیه کنید پس در هنگام سفارس حتما یک بسته سه عددی باتری قلمی کنار این مدل اسباب بازی بگیرید.

اسباب بازی مارمولک متحرک و موزیکال

اسباب بازی مارمولک صوتی

نظری از سوی خریداران برای این محصول ثبت نشده است

3- اسباب بازی مارمولک مدل Robo Alive از شرکت زورو

دیگر مدل محصول شرکت زورو که در این پست به شما معرفی می کنیم مدل اسباب بازی مارمولک روبو الایو از شرکت زورو که از جمله پرفروش ترین مدلهای این نوع اسباب بازی هم نیز است. این مدل در دور رنگ قرمز و سبز عرضه می شود و نیاز به دو باتری دارد که باید جدا تهیه کنید. محصول کمپانی نیوزیلندی Zuru امکان توقف با بالا نگه داشتن سر عروسک طراحی چشم‌ها شبیه به نمونه واقعی طول عروسک حدود 34 سانتی متر دارای دم قابل انعطاف ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا و فاقد مواد سمی است. همچنین در ویدیو زیر بیشتر می توانید با این محصول آشنا شوید.

نظرات و تجربیات خریداران اسباب‌بازی  مارمولک مدل زورو

4- اسباب بازی مارمولک کنترلی

اسباب بازی مارمولک کنترلی مدل TM.Lizard یکی از جذاب ترین مدل های موجود در بازار است. این مارمولک  اسباب بازی کنترلی که کنترل آن به شکل یک موش گرده خوشگل است. حرکت پاهای آن دقیقا همانند یک مارمولک است.چشمان این مارمولک چراغدار است. این مدل هم با 3 عدد باطری قلمی کار می کند که نیاز است بصورت جداگانه تهیه کنید.

مارمولک اسباب بازی کنترلی

امیدوارم با بررسی که در این پست انجام دادیم توانست باشیم در انتخاب بهترین مدل شما را یاری کرده باشیم. اگر قیمت برخی این محصولات بالا است بخاطر اینکه وارداتی می باشد و ساخت کمپانی های معروف اسباب بازی در دنیا می باشد. در برخی از بررسی های این پست ما از نظرات کاربران خارجی که این مدل های مارمولک اسباب بازی را با همین برند خریداری کرده بودند برای شما قرار دادیم تا قضاوت بهتری داشته باشید. اگر شما تجربه خرید محصولات معرفی شده در این پست را داشتید حتما برای ما در بخش دیدگاه نظرات خود را بنویسید.

نظرات و تجربیات خریداران اسباب‌بازی  مارمولک کنترلی

5- اسباب‌بازی  مارمولک ساخت کمپانی نیوزیلندی Zuru

این مدل اسباب‌بازی  مارمولک ساخت یک کمپانی مطرح صنعت اسباب بازی در کشور نیوزیلند است که با مارک زورو فعالیت می کند. مارمولک ربوالایو مانند یک مارمولک واقعی میتواند به سرعت روی زمین حرکت کند. با روشن کردنش شروع به حرکت میکند و اگر بتوانید به مارمولک دست بزنید و سرش رو بالا نگه دارید از حرکت متوقف میشود . این مارمولک اگر در مسیرش به موانع برخورد کند متوقف میشود. پس بهتر است که روی یک سطح صاف با آن بازی کنید. امکان توقف با بالا نگه داشتن سر عروسک • طراحی چشم‌ها شبیه به نمونه واقعی • طول عروسک حدود 34 سانتی متر • دارای دم قابل انعطاف • ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا و فاقد مواد سمی همچنین این مدل در حال حاضر در رنگ سبز و مدل چند رنگ موجود می باشد و آماده سفارش گیری است.

اسباب بازی مارمولک ساخت کمپانی نیوزیلندی Zuru

نظرات و تجربیات خریداران اسباب‌بازی  مارمولک مدل زورو