5 تا از بهترین کلیپ های بچه مهمونی 1401

این روز ها جدیدترین ساخته ایرج طهماسب یعنی مجموعه عروسکی مهمونی برروی یکی از پلتفرم های آنلاین  در حال پخش است. ایرج طهماسب که همه ما با مجموعه بی نظیر کلاه قرمزی با او خاطره های فروان داریم. بعد از اینکه چند بار تلویزیون جلوی ساخت کلاه قرمزی را گرفت تصمیم گرفتم به شبکه نمایش خانگی بیاید و همه فکر می کردند اون با شخصیت های جدید عروسکی نمی تواند موفقیت های کلاه قرمزی را تکرار کند و شاید هم برنامه های اولیه همین را نشان می داد اما کم کم چند شخصیت عروسکی توانستن دل بسیاری از طرفدران کوچک و بزرگ را ببرند و آن بدون شک شخصیت بچه و پشه بودند که همین الان فن پیج های آن ها از بسیاری از افراد مشهور بیشتر است و کلی استوری و پست اینستاگرام فارسی الان مربوط به این دو شخصیت جذاب است که حتما شما با آن ها آشنا هستید. هوتن شکیبا صدا پیشه بچه و کاظم سیاحی صدا پیشه پشه است. این دو در مجموعه کلاه قرمزی هم حضور داشتند که هوتن صداپیشگی دو عروسک دیبی و خونه بغلی را انجام می داد و کاظم سیاحی هم صدا پیشگی سوپر استار کلاه قرمزی یعنی جیگر را انجام می داد. در ادامه برویم سراغ 5 تا از بهترین کلیپ های بچه مهمونی که در چند وقت اخیر بسیار بین مخاطب ها پرطرفدار بوده است.

1- کلیپ بچه تورو سننه قربونت برم

از دیالوگ های معروف بچه در مهمونی بدون شک همین تورو سننه قربونت برم هست که بیشتر اوقات در جواب سوال اینکه چند سالی داری به مهمان های برنامه می گویید و آقای مجری می خواهد که بی ادبی نکند و جواب سوال را درست بدهد که اوضاع بعد نصحیت آقای مجری بدتر هم می شود. در ادامه کلیپ بچه تورو سننه قربونت برم که در جواب سوال ویشکا آسایش که می گویید چند سال داری را می بینید.

2- کلیپ بچه مهمونی برای استوری

یکی دیگر از کلیپ های بچه مهمونی همین خود درگیری هایی است که وقتی مهمان نیست بیشتر اتفاق میفته و بیشتر باگ هایی که خودش از آن عذاب می کشد را بیان می کند که انگار مشکلی خیلی ها دیگر هم هست و همین همزاد پنداری یکی از دلایل محبوبیت بچه است.

3- خط قرمز کسانی که ساندویچ ماکارونی دوست دارند

کسی که ساندویچ ماکارونی دوست دارد باید بدانید که این ساندویچ برای او خط قرمز اش است. که متاسفانه یکی از مهمان های برنامه مهمونی محسن کیایی یا همان محسن خانواده در تصمیم اشتباه ساندویچ ، شخصیت بچه را میخورد که این باعث شروع درگیری می شود که در ادامه این کلیپ بچه در برنامه مهمونی را می بینید.

4- کلیپ غمگین از بچه مهمونی

کلیپ غمگین از بچه مهمونی ، مثل مجموعه کلاه قرمزی این مجموعه عروسکی هم در کنار کمدی حرف های مهم بسیاری را در بخش های مختلف برنامه سعی می کند بزند و یکی از این بخش ها را در ویدیو زیر برای شما منتشر کردیم که می توانید تماشا کنید و اگر دوست داشتید دانلود و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

5- کلیپ خنده دار بچه برای وضعیت واتساپ

کلیپ خنده دار بچه برنامه مهمونی برای وضعیت واتساپ را در شماره پنج این پست برای شما منتشر کردیم که مربوط می شود به جدال آقای مجری و بچه و در آخر آشتی آن ها باهم که یکی از جذاب ترین دوئل های برنامه است البته در کنار حضور پشه که در پستی جدا ویدیو مربوط به آن هم برای شما منتشر خواهیم کرد.

در پایان امیدواریم این ویدیو مدنظر شما قرار گرفته باشد جا دارد یکبار دیگر عوامل اصلی مجموعه مهمونی را که در راس آن ها ایرج طهماسب قرار دارد را معرفی کنیم. صدا پیشه های مهمونی هوتن شکیبا در نقش های بچه و شاباش، کاظم سیاحی در نقش پشه، سهیل مستجابیان در نقش دی جی ، الی امامی در نقش قیمه ، امیر ادیب نقش مگش  و نازنین شعبانی در نقش کته ، همچنین بازیگران این کار علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری، بهادر مالکی و نازنین شعبانی هستند و  کارگردانی کار هم برعهده ایرج طهماسب و تهیه کنندگی مجموعه مهمونی برعهده حسن خدادادی است. گفتنی است این مجموعه پنج شنبه ها ساعت هشت شب در پلتفرم نماوا منتشر می شود که می توانید آن را دنبال کنید.

پست پیشنهادی برای شما :  آموزش نقاشی پرنده کودکانه خوشگل و جدید