4 مدل اسباب بازی گاوصندوق پسرانه پرفروش

در این پست سایت اسباب بازی جو به شما 4 مدل اسباب بازی گاوصندوق پسرانه پرفروش را معرفی می کنیم. همچنین شما با قیمت روز خرید آنلاین و نظرات خریداران هم آشنا می شوید. این وسیله نه تنها یک اسباب بازی سرگرم کننده است بلکه به کودکان پس انداز کردن، مدیریت امور مالی و نگهداری از اسناد را به کودکان آموزش می دهد.

اسباب بازی گاوصندوق پسرانه طرح بن تن
اسباب بازی گاوصندوق طرح مینیون
گاوصندوق اسباب بازی
اسباب بازی مدل گاو صندوق اثر انگشتی

قیمت گاوصندوق اسباب بازی

این مدل اسباب بازی براساس کیفیت و قابلیت های که دارند قیمیتی بین 500 هزار تومن تا 600 هزار تومن دارند.

آموزش باز كردن گاوصندوق

برای باز کردن این گاوصندوق بصورت پیش فرص رمز چهار تا صفر را وارد کرده سپس قفل روی گاو صندوق را بچرخانید در مدل اثر انگشتی بعد از وارد کردن رمز روی قسمت اثر انگشت ضربه بزنید سپس قفل شکل گل را بچرخانید.

خرید گاوصندوق اسباب بازی پسرانه

شما برای خرید با بهترین قیمت می توانید از طریق سایت دیجی کالا که لینک های آن در بالا برای شما قرار داده شده است اقدام کنید. همانطور که می دانید دیجی کالا جزوه معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی کشور است.

بازگرداندن گاوصندوق اسباب بازی پسرانه

یکی دیگر از مزایا سفارش از دیجی کالا این است که اگر شما کالا مورد نظر دریافت کردید و کالا دچار مشکل بود می توانید کالا مرجوع کنید و پول خود را دریافت نمایید. درخواست مرجوع کردن کالا در گروه آشنایی با فنون با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی قابل تایید است که کالا در شرایط اولیه باشد (در صورت پلمپ بودن، کالا نباید باز شده باشد).

عکس گاوصندوق اسباب بازی

عکس های مدل های مختلف گاوصندوق اسباب بازی را در ادامه می توانید مشاهده کنید پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید دارید حتما همین الان اقدام کنید چون تعداد مدل های باقی مانده بسیار محدود است.

اسباب بازی گاوصندوق رمزدار , گاوصندوق اسباب بازی اثر انگشتی , گاوصندوق هوشمند اسباب بازی , قیمت گاوصندوق اسباب بازی ارزان, قیمت گاوصندوق اسباب بازی پسرانه , تغییر رمز گاوصندوق اسباب بازی , قلك رمزدار گاوصندوق اسباب بازی