3 ویدیو آموزش نقاشی بچه گانه جدید آسان 1401

در یکی دیگر از پست های آموزش نقاشی برای کودکان می خواهیم 3 ویدیو آموزش نقاشی بچه گانه جدید آسان 1401 2023 را منتشر کنیم با ترفند های ساده نقاشی های بسیار زیبا را به کودکان خود آموزش دهید کافی هر کدام از ویدیو ها را چند بار تماشا کنید تا به راحتی بتوانید آن ها را نقاشی کنید.

1- نقاشی مرغ ساده برای کودکان

نقاشی ساده و آسان مرغ به کمک پنج انگشت دست ، اینگونه ترفند ها کشیدن نقاشی برای بچه ها را بسیار سریع و راحت می کنند سعی کنید اینگونه ترفند ها را به کودکان خود آموزش دهید تا از نقاشی کشیدن لذت ببرند.

2- نقاشی خرس کودکانه راحت و سریع

نقاشی خرس کودکانه زیبا به کمک عدد 8 انگلیسی دومین آموزش نقاشی است که برای شما منتشر کردیم شما برای زیبا کشیدن این نقاشی حتما باید چند بار ویدیو تماشا کنید و تمرین کنید.

3- نقاشی جوجه بچه گانه

و آخرین ویدیو آموزشی مربوط می شود به کشیدن نقاشی جوجه کودکانه بسیار راحت و آسان به کمک عدد انگلیسی 5 است.  شما به کمک این عدد می توانید کلی نقاشی جوجه در سایز های مختلف بکشید و آن ها را رنگ آمیزی کنید.

پیشنهاد ویژه

در پایان امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد و توانسته باشید از این پست برای کشیدن نقاشی های زیبا استفاده کرده باشید. اما پیشنهاد ویژه ما به شما معرفی کتاب آموزش نقاشی حیوانات و طبیعت بصورت گام به گام است. این کتاب برای شروع نقاشی کشیدن کمی سنگین است اما اگر در کشیدن اشکال هندسی مشکلی ندارید می توانید از آن استفاده کنید.

کتاب آموزش نقاشی حیوانات

نمونه از صفحات کتاب آموزش نقاشی طراحی اجزای طبیعت و حیوانات اثر راب کورت را در زیر می توانید مشاهده کنید

نقاشی طبیعت و حیوانات