3 مدل فرغون اسباب بازی خوشگل و باکیفیت (خرید آنلاین)

برای شما در این پست وب سایت اسباب بازی جو  می خواهیم 3 تا از بهترین مدل های فرغون اسباب بازی خوشگل و باکیفیت را به شما معرفی می کنیم که از بین آن ها می توانید مدل اسباب بازی فرغون مورد نظر خود را انتخاب و به راحتی از فروشگاه معتبر دیجی کالا خریداری کنید.

1- فرغون خوشگل و باکیفیت

مدل اولی که می خواهیم به شما معرفی کنیم یکی از باکفیت ترین مدل های فرغون اسباب بازی است که می توانید با قیمت مناسب خریداری کنید. همراه این فرغون وسایل جانبی چون بیل، شن کش، قالب خرچنگ، قالب ماهی موجود است. ابعاد این محصول هم به ترتیب 680x265x300 میلی‌ متر و وزن آن حدود 600 گرم است.

فرغون اسباب بازی

نظرات خریداران این مدل فرغون بازی بچه ها

ارزش خرید این محصول نسبت به کیفیت و قیمت

2- اسباب بازی مدل فرغون YP-63CM

یک مدل فرغون بازی برای کودکان این اسباب بازی از جنس پلاستیک فشرده  و همراه بیل – شن کش – قالب خرچنگ – قالب ماهی – فرغون دارای دو دستگیره حمل دارای چرخ پلاستیکی مقاوم است. از این مدل در حاضر فقط رنگ زرد باقی مانده است که می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید.
فرغون اسباب بازی

نظری از سوی خریداران برای فرغون YP-63CM ثبت نشده است.

ارزش خرید این محصول نسبت به کیفیت و قیمت

3- فرغون فلزی بامزه

مدل بعدی که قصد معرفی آن را به شما داریم یک مدل فرغون فلزی همراه ماکت بیل است که زیاد مناسب بازی بچه ها نیست و بیشتر جنبه تزئینی دارد پس به این موضوع دقت کنید. در حال فقط رنگ های نارنجی و زرد این محصول آماده ثبت سفارش است.

اسباب بازی فرغون

نظرات خریداران فرغون فلزی

ارزش خرید این محصول نسبت به کیفیت و قیمت

4- فرغون اسباب بازی ارزان قیمت

مدل آخری که در این پست به شما معرفی می کنیم یک مدل اسباب بازی ارزان قیمت که شما اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای این نوع اسباب بازی کنید بسیار مناسب است. با اینکه این مدل از نظر اندازه بسیار کوچک است اما بچه های خیلی آن را دوست دارند و با آن بازی می کنند.

فرغون اسباب بازی

نظرات خریداران اسباب بازی ارزان قیمت

ارزش خرید این محصول نسبت به کیفیت و قیمت

امیدوارم این پست مورد توجه شما قرار گرفته باشد و توانسته باشید مدل دلخواه خود را در این پست پیدا کرده باشید ما تلاش کردیم کاربردی ترین نظرات و بهترین مدل ها را برای شما معرفی کنیم تا براساس بودجه خود تصمیم به خرید بگیرید. اگر شما یکی از خریداران محصولات بالا بودید حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پست پیشنهادی برای شما :  اسباب بازی خوشگل برای کادو دادن به بچه ها