3 مدل عروسک خرگوش دخترانه پرفروش سال 1401

در این پست وب سایت اسباب بازی جو می خواهیم به شما 3 مدل عروسک خرگوش دخترانه پرفروش سال 1401 را معرفی کنیم از مدل عروسک هایی که بچه ها خیلی دوست دارند خرگوش است. شما در این پست می توانید نظرات خریداران هرکدام از مدل عروسک ها را مشاهده کنید سپس تصمیم به خرید بگیرید همچنین اگر سه مدل پرفروش نظر شما جلب نکرد لیست 50 تایی از همین نوع عروسک ها برای شما قرار داده است که می توانید عروسک خرگوش مد نظر خود را از آنجا انتخاب و خریداری کنید.

1- عروسک خرگوش گوش دراز

اولین مدل که به شما معرفی می کنیم عروسك خرگوش گوش دراز است که ارتفاع 45 سانتی متری دارد و جنس آن از پولیشی است که قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی را دارد. در حال حاضر این مدل عروسک در رنگ های صورتی روشن ، سرخابی ، صورتی ، زرد و بنفش موجود است که می توانید همین الان از طریق دکمه زیر سفارش دهید.

عروسک خرگوش دخترانه .

نظرات خریداران مدل خرگوش گوش دراز

2- عروسک خرگوش با لباس خوشگل

عروسک مدل خرگوش با لباس میوه ای و ارتفاع 40 سانتی متر دومی مدلی است که به شما معرفی می کنیم. این مدل بسیار کیوت و خوشگل قیمت مناسبی هم دارد و در رنگ های صورتی روشن ، صورتی و چند رنگ آماده ثبت سفارش است.

عروسک خرگوش دخترانه با لباس خوشگل

نظرات خریداران مدل خرگوش با لباس خوشگل

3- عروسک نمایشی خرگوش ارزان قیمت

یک عروسک خرگوش ارزان قیمت و بسیار کاربردی را در شماره سه به شما معرفی می کنیم. یکی از خوبی های عروسک های نمایشی این است که بجز سرگرم کردن بچه ها باعث رشد خلاقیت های آن می شود. اگر فرزند شما از این مدل عروسک ها ندارد حتما یک مدل برای آن ها خریداری کنید. این عروسک در رنگ های گل بهی و چند رنگ آماده ثبت سفارش است اگر همین الان اقدام ثبت سفارش کنید 5 درصد تخفیف هم شامل حال شما می شود.

عروسک خرگوش نمایشی دخترانه

نظرات خریداران مدل خرگوش نماشی

لیست 50 تایی پرفروش ترین عروسک های خرگوش دخترانه

در انتها اگر سه عروسک بالا نظر شما را جلب نکرد پیشنهاد می کنم مدل لیست بیش از 50 مدلی عروسک های خرگوش را مشاهده کنید در آنجا قطعا می توانید مدل دلخواه خود را پیدا کنید ما برای اینکه این پست طولانی نشود تصمیم گرفتیم فقط سه مدل را برای شما بررسی کنیم سایر مدل ها را از طریق دکمه زیر قابل مشاهده است.

عروسک خرگوش دخترانه

پست پیشنهادی برای شما :  عروسک پولیشی خوشگل طرح#الاغ