3 اسباب بازی فکری چند نفره هیجان انگیز برای بچه ها

در پست جدید سایت اسباب بازی جو رفتیم سراغ 3 اسباب بازی فکری چند نفره جذاب و هیجان انگیز برای بچه ها ، همانطور که همه می دانند یکی از راه رشد فکری کودک بازی کردن است. کودکان هنگام بازی کردن مسائل زیادی را یاد می گیرند و آن را در حافظه بلند مدت خود ذخیره می کنند. حال در این بین اسباب بازی های فکری هم وجود دارند که اگر درست انتخاب شوند علاوه بر سرگرمی کودکان باعث رشد توانایی ها و مهارت های شناختی و حرکتی آن ها می شود. در این پست ما سعی کردیم با معرفی سه اسباب بازی فکری ارزان قیمت و چند نفره کار انتخاب خرید شما را ساده تر کنیم البته این پست به مرور زمان بروزرسانی خواهد شد و کلی بازی فکری چنده نفره دیگر هم به آن اضافه خواهد شد در این میان شما هم می توانید با معرفی اسباب بازی های فکری که باعث رشد فرزندانتان شده است ما را در کامل تر شدن پست اسباب بازی فکری چند نفره یاری کنید.

1- بازی بلوک های خانه سازی

اولین اسباب بازی فکری که می خواهیم به شما معرفی کنیم اسباب بازی بلوک های خانه سازی 72 تکه است که یک بازی فوق العاده برای افزایش خلاقیت در کودکان است. این بازی ساده اما بسیار کاربردی حتما بچه ها را خوشحال می کند و حتی بسیاری از بزرگسال ها هم دوست دارند این بازی را انجام دهند. شما با کمک کردن به بچه ها می توانید کلی خانه زیبا بسازید که چند تا از عکس های خانه هایی که توسط این بلوک ها ساخته شده را برای شما در ادامه قرار خواهیم داد. این بازی برای بچه ها بالای سه سال قابل استفاده است تا به الان حدود نزدیک به 2000 پدر و مادر خرید این اسباب بازی را برای کودکان توصیه کردند.

نظرات خریداران اسباب بازی بلوک های خانه سازی

امتیاز ارزش خرید نسبت به قیمت و کیفیت

1- بازی معروف فکری اونو + آموزش

یک بازی فکری معروف که در بیشتر کشور های جهان در بین بچه ها و بزرگ سال طرفدران بسیار زیادی دارد. بازی اونو نوعی بازی کارتی است که بچه ها از 2 نفر گرفته تا 10 نفره می توانند باهم بازی کنند. اونـو یـک بازی بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز برای جمع‌های خانوادگی و دوستانه است و می‌تواند ساعت‌ها بازی و سرگرمی برای افراد خلق کند. این بازی برای افراد 7 سال و به بالا مناسب است و شما می‌توانید با فرزندان خود نیز هم‌بازی شوید. UNO یک واژه اسپانیایی به معنی یک است. این محصول نسخه 108 کارتی اونو است و برای هر رنگِ کارت، طراحی جدید و به خصوصی به کار گرفته شده است. ابعاد این کارت ها 55×85 میلی‌متر و گرماژ آن 350 است. به غیر از زیبایی و طراحی جدید، مهم‌ترین ویژگی این نسخه، کارت‌های گرم بالا و با دوام آن است. با داشتن این نسخه، در هر کجا که باشید می‌توانید از این بازی لذت ببرید. جنس کارت‌های این نسخه از لمینت 350 است.این محصول در باکس مقوایی زیبایی قرار گرفته و می‌تواند هدیه‌ای خاص برای علاقمندان بازی‌های کارتی باشد. حتما یک نمونه داشتن از این نوع بازی برای هرخانه ای نیاز است مخصوص در دورهمی ها همه می توانید باهم بازی کنید و لذت ببرید با داشتن این بازی حتما همه گوشی ها خود را کنار می گذارند و به جمع بازی شما اضافه می شوند. در ادامه برای دوستانی که با این بازی آشنایی ندارند ویدیو کامل آموزش این بازی را منتشر کردیم که با تماشای آن در این بازی استاد می شوند.

فیلم آموزش بازی اونو + اسباب بازی فکری چند نفره

اگر تا حالا این بازی انجام نداده اید نگران نباشید در این ویدیو بصورت کامل تمام قوانین بازی توضیح داده شده است که با تماشای آن می توانید این بازی را با فرزندان خود انجام دهید.

نظرات خریداران بازی فکری اونو

امتیاز ارزش خرید نسبت به قیمت و کیفیت

3- بازی فکری و هیجانی پینگو

بازی پینگو یک بازی هیجان انگیز و بسیار سرگرم کننده است این بازی باعث تقویت مهارت حل مسئله ، تقویت حس لامسه ، هماهنگی چشم و دست و رشد مهارت های حرکتی ظریف کودک می شود. اگر با این بازی آشنایی ندارید ما در ادامه آموزش کامل بازی و قوانین آن را برای شما منتشر می کنیم. شما می توانید این بازی را با فرزند خود انجام دهید و بعد چند بار انجام این بازی پیشرفت  چشمگیر بچه ها در این بازی را مشاهده خواهید.

فیلم آموزش کامل بازی پینگو

در ویدیو زیر شما با مراحل آماده سازی و قوانین این بازی آشنا می شوید این ویدیو برای افرادی است که تا بحال این بازی را انجام نداده اند و یا اینکه با قوانین آن آشنایی ندارند.

نظرات خریداران بازی فکری هیجانی پینگو

امتیاز ارزش خرید نسبت به قیمت و کیفیت

امیدواریم که این سه اسباب بازی فکری چند نفره که به شما معرفی کردیم مورد توجه شما قرار گرفته باشد ما بزودی بازی های جدیدی هم برای شما منتشر می کنیم تا این پست کامل تر شود. همچنین تلاش می کنیم بازی هایی که ناشناخته تر هستند را همراه با فیلم آموزش انجام بازی منتشر کنیم. اگر شما اسباب بازی فکری چند نفره ای می شناسید که جایش در پست بالا خالی هست برای ما در بخش دیدگاه بنویسید تا ما بعد بررسی آن را به پست بالا اضافه کنیم. انتخاب اسباب بازی های هدفمند برای رشد مهارت های فرزندانتان بسیار موثر است و ساده از آن عبور نکنید. همچنین در زیر لینک مشاهده 100 تا اسباب بازی های فکری برای کودکان را برای شما قرار دادیم که می توانید روی آن کلیک کنید و کلی اسباب بازی فکری چنده نفره را مشاهده کنید.