برای شما در این پست سایت اسباب بازی جو میخواهیم 3 آموزش نقاشی برای کودکان ۸ساله را بصورت تصویری منتشر کنیم. برای کشیدن این سه نقاشی کافی است مرحله به مرحله اشکال داخل تصویر را روی کاغذ بکشید.

1- نقاشی گربه مرحله به مرحله

نقاشی گربه آسان و راحت با اشکال هندسی

برای کشیدن یک گربه بسیار خوشگل کافی است همانند تصویر بالا مرحله به مرحله اشکال را از بالا به پایین بکشید تا در انتها نقاشی یک گربه زیبا را روی کاغذ داشته باشید. اگر برای اولین بار نقاشی نهایی زیبا نشد اصلا ناراحت نباشید با تمرین خروجی نهایی کار شما بهتر می شود.


2- نقاشی الاغ کودکانه ساده

آموزش نقاشی الاغ برای بچه ها

نقاشی الاغ دومین نقاشی است که در این پست برای آموزش منتشر کردیم که نسبت به نقاشی اول کشیدن آن کمی سخت تر است و نیاز بهتمرین بیشتری دارد اما اگر در کشیدن اشکال خوب باشید حتما می توانید این نقاشی زیبا را با چند با تمرین بکشید.


3- نقاشی سگ بامزه جدید

آموزش نقاشی برای کودکان ۸ساله

و در شماره سه می خواهیم یکی از زیباترین نقاشی های سگ را به شما آموزش دهیم. این نقاشی آسان و راحت را حتما بکشید و آن را رنگ آمیزی کنید. همچنین پیشنهاد می کنم که حتما پست زیر را که بصورت ویدیویی برای شما تهیه شده است و کشیدن آن به مراتب راحت تر است را مشاهده کنید.

4- نقاشی موش خوشگل

آموزش نقاشی موش بچگانه تصویری

آموزش نقاشی موش بچگانه با شش مرحله ساده را در چهارمین بخش این آموزش برای شما منتشر کردیم. که با طی کردن مراحل گفته شده در تصویر بالا می توانید این موش زیبا را برای بچه ها نقاشی کنید یا به آن ها آموزش دهید که خودشان این نقاشی زیبا را بکشنند.

5- نقاشی پاندا کودکانه جدید

نقاشی پاندا

🐼🎨 تسخیر ناز مقاومت ناپذیر! بیایید از طریق هنر جذابیت شایان ستایش بچه پانداها را در آغوش بگیریم. خلاقیت خود را آزاد کنید و با راهنمایی گام به گام این شگفتی کرکی را روی کاغذ زنده کنید. برای یک ماجراجویی نقاشی پر از ناز مبهم و شادی هنری آماده شوید! 🖍️🌿

پست مرتبط: 8 نقاشی ساده برای کودکان در کمتر از 5 دقیقه

پست پیشنهادی برای شما :  8 کاردستی با وسایل دور ریختنی برای مدرسه ساده 1401 + ویدیو