2 مدل سینک ظرفشویی اسباب بازی (پرفروش ترین های سال 1401)

در پست جدید وب سایت اسباب بازی جو می خواهیم 2 مدل سینک ظرفشویی اسباب بازی که جزوه پرفروش ترین های سال 1401 بوده اند را به شما معرفی کنیم. بچه ها در علاقه بسیاز زیاد به وسایل آشپزخانه دارند و سینک ظرفشویی هم یکی از این وسایل است که کودکان دوست دارند اسباب بازی آن را داشته باشند. ما در این پست سعی کردیم بررسی کاملی درباره سینک های ظرفشویی اسباب بازی داشته باشیم که به شما در هنگام خرید کمک کند.

1- سینک ظرف شویی اسباب بازی مدل WDP41

سینک

مدل WDP41 سینک ظرف شویی برای بازی کودکان، این مدل هم با چرخاندن اهرم شیر، آب واقعی از شیر سرازیر شده و در مخزن زیر سینک جمع میشود. این اسباب بازی علاوه بر شیر آب و سینک، اجاق گاز، تعدادی میوه، قابلمه، ماهی تابه، قاشق و چنگال، بشقاب و ابر شستشوی ظروف، و سبد آبریز نیز دارد و می تواند ساعتها کودک شما را سرگرم کند و رنگی واقعی به بازیهای او ببخشد. ما فیلم بازی کردن یکی از خریداران این مدل سینک ظرفشویی را برای شما در ادامه منتشر می کنیم که می توانید تماشا کنید.

فیلم بازی کردن با سینک ظرف شویی مدل WDP41

نظرات خریداران این مدل اسباب بازی سینک ظرف شویی

2- اسباب بازی سینک ظرفشویی خوشگل + برقی و باطری

دومین مدلی که به شما معرفی می کنیم قیمت نسبتااند مناسب تری نسبت به سایر مدل سینک های اسباب بازی دارد. با ریختن آب داخل سینک و چرخاندن شیر آب، پمپ آب که توسط اتصال به برق شهر با کابل USB یا دو عدد باطری قلمی تغذیه می شود روشن شده و آب را از دهانه شیر آب سرازیر می کند و کودکان می تواند با قرار دادن ظروف و  وسایل همراه این بسته که شامل 2 عدد فنجان و 2 لیوان، چنگال، کارد، برس شست‌وشو، دو نعلبکی، سبد مخصوص ظرف‌ها، و مایع ظرفشویی است. شروع به شستن آنها کند. این وسیله بازی بخاطر شباهت های زیاد به نمونه واقعی باعث می شود بچه ها ساعت ها سرگرم شوند. نحوه راه اندازی این مدل سینک ظرف شویی هم بسیار راحت است شما باید ابتدا داخل مخزن زیرین صورتی رنگ، به اندازه‌ی مناسب آب بریزید و بعد صفحه‌ی سینک را روی آن قرار دهید. سپس شیر آب را سرجای خود قرار دهید و سبد ظرف‌ها را هم کنار آن بگذارید. حالا با چرخاندن شیر آب، پمپ تعبیه شده روشن و آب از دهانه‌ی شیر جاری می‌شود. روی موتور شیر آب قسمتی در نظر گرفته شده است که با کابل USB به آداپتور شارژ متصل می‌شود و از برق شهری تغذیه می‌کند. همچنین با دو باتری قلمی هم می‌توان انرژی مورد نیاز این موتور را تامین کرد البته با باتری مدت زمان طولانی دستگاه کار نخواهد کرد. نظرات خریداران واقعی این محصول را در ادامه می توانید بخوانید.

فیلم اسباب بازی سینک ظرفشویی

نظرات خریداران این مدل اسباب بازی را در زیر می خوانید

کلام پایانی این پست

امیدوارم از این پست در دسته بندی اسباب بازی لوازم خانگی راضی بوده باشید. اگر از بین مدل های بالا نتوانستید انتخاب کنید پیشنهاد سایر مدل ها سینک ظرفشویی اسباب بازی ویژه کودکان را از دیگر لینک زیر در فروشگاه دیجی کالا مشاهده کنید. در بین سایر مدل تنوع قیمتی بیشتری وجود دارد که بخاطر طولانی شدند این متن نتوانستیم همه را مورد بررسی قرار بدیم.