2 بازی سرگرم کننده در خانه برای کودکان

برای شما در این پست سایت اسباب بازی جو 2 بازی سرگرم کننده در خانه برای کودکان را معرفی می کنیم. این بازی ها با ساده ترین وسایل قابل اجرا هستند و می توانید به راحتی این بازی ها را با فرزند خود انجام دهید. همانطور که می دانید بازی یکی از بزرگترین قسمت های تکاملی ذهن و جسم بچه ها نیز است که باید به آن توجه ویژه ای داشت خیلی ها بخاطر شرایط آپارتمان نشینی و مشغله های زیاد زندگی از این امر مهم چشم پوشی می کنند. ما در سایت اسباب بازی جو در کنار معرفی کلی اسباب بازی فکری و آموزشی که می توانید در منزل با مشارکت بچه ها آن را انجام دهید کلی بازی های سرگرم کننده را هم به شما معرفی می کنیم که بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید با فرزندان خود انجام دهید.

1- بازی ساده و سرگرم کننده برای بچه ها

اولین بازی که در این پست مشاهده می کنید همانطور که گفتیم نیاز به وسایل خاصی ندارد فقط به یک سطح صاف که بهتر است میز باشد کمی چسب و توپ بازی بچه ها نیاز دارید این بازی هیجانی ساعات ها می تواند فرزند شما را در خانه سرگرم کند و حتما شما زمانی برای انجام این بازی با بچه ها بگذارید تا اشتیاق آن ها بیشتر هم شود.

نکته : اگر دنبال خرید توپ بازی همانند ویدیو بالا هستید پیشنهاد می کنم آن را با ارزان ترین قیمت از دیجی کالا تهیه کنید که لینک آن را برای شما در ادامه قرار می دهیم تا بتوانید بسته ها 50 عددی تا 500 عددی را با بهترین قیمت خریداری کنید.

1- بازی و ورزش برای بچه ها

در شماره دو این پست یک بازی و ورزش بسیار سرگرم کننده را برای شما قرار دادیم که با انجام آن هم بچه ها فعالیت بدنی دارند هم حس رقابت و بازی، متاسفانه با شرایط زندگی امروزی فعالیت بچه ها در محیط آپارتمانی بسیار کم است و کم تحرکی را می توانند مادر بسیار از مشکلات و بیماری ها دانست و حتما فکر تحرک بچه های خود باشید شما می توانید با وسایل جایگزینی که در منزل دارید این بازی را انجام دهید اگر شرایط بازی در آپارتمان نبود می توانید در حیاط این بازی را انجام دهید. برای شروع باید سنگ کاغذ قیچی را انجام دهید و برنده انتخاب می کند که از راست یا چپ شیء مورد نظر را انتخاب و در درون دایره قرار دهد و برنده هم که مشخص هست کسی که زودتر این کار انجام دهد این بازی پرهیجان کلی نکات آموزشی برای بچه ها دارد حتما آن را با فرزند خود انجام دهید.