2 بازی برای بچه ها در حیاط پرهیجان و پرتحرک

برای شما در پست جدید وب سایت اسباب بازی جو می خواهیم 2 بازی برای بچه ها در حیاط خانه یا مدرسه را معرفی کنیم. بچه ها امروزه بیشتر از هر زمان دیگری دچار کم تحرکی هستند و متاسفانه کم تحرکی باعث مشکلات فراوانی چه برای بزرگسال ها و چه بچه ها می شود انجام بازی های مختلف از مهم ترین راهکار های پیشگیری از کم تحرکی کودکان است که ما در سایت خود سعی کردیم در معرفی بازی های متنوع به خانواده ها نیز کمک کنیم که به راحتی بتوانند بازی های های مختلف را بشناسند و بسته به شرایطی که دارند بازی مورد نظر خود را انتخاب و انجام دهند.

1- بازی ساده و پرهیجان بچگانه

همانطور که در ویدیو معرفی اولین بازی تماشا کردید یک بازی ساده فقط با توپ و حلقه هولاهوپ انجام می شود برنده بازی در نهایت کسی است که رنگ توپ های بیشتری در حلقه هولاهوپ داشته باشد. اگر در خانه این حلقه ها ندارید می توانید از دیجی کالا با قیمت پایین سفارش دهید همچنین لینک توپ های رنگی را هم برای شما قرار می دهیم که در صورت نیاز می توانید تهیه کنید.

حلقه های هولاهوپ

اگر می خواهید این حلقه ها با بهترین قیمت تهیه کنید پیشنهاد ما دیجی کالا است که قیمت مناسب تر از بازار سنتی را ارائه می دهد.

حلقه هولاهوپ

خرید توپ استخر رنگی با قیمت عمده

توپ استخر خرید آنلاین


2- بازی ورزشی پرتحرک برای مدرسه

یک بازی برای بچه مدرسه ای هایی که علاقه به فوتبال ندارند این بازی به صورت انجام می شود. در مدل اول بعد از پرتاپ توپ داخل حلقه بسکتبال باید سراغ بازی دوم بروید که بازی دوز معروف است در مدل اول هرکسی موفق شد بازی دوز را برنده شود برنده بازی خواهد بود. در مدل دوم این بازی هر تیمی که بیشترین مانع ورزشی را داخل دایره داشته باشد برنده بازی خواهد بود. این بازی در کنار تحرک زیاد هوش بچه ها را درگیر می کند و یکی از بازی ها بسیار کاربردی است که بچه ها می توانند آن را در مدرسه انجام دهند.

خرید حلقه بسکتبال برای بازی بچه ها و بزرگسالان

خرید حلقه بسکتبال ارزان قیمت

پست پیشنهادی برای شما :  ویدیو آموزش 3 مدل موی بچه گانه مجلسی دخترانه 1401