10 مدل تفنگ حباب ساز مورد علاقه کودکان

در این پست معرفی اسباب بازی برای بچه ها می خواهیم 10 مدل تفنگ حباب ساز مورد علاقه کودکان را به شما معرفی کنیم. حباب ساز ها از محبوب ترین نوع های اسباب بازی در بین بچه ها است و چه دختر و چه پسر هردو عاشق این اسباب بازی جذاب هستند. حتی بزرگسال ها هم از بازی کردن با حباب ساز لذت می برند. در ادامه می خواهیم ابتدا پرفروش ترین مدل تفنگ اسباب بازی حباب ساز را به شما معرفی کنیم سپس سراغ سایر مدل ها برویم که قیمت آن ها از 25 هزار تومان شروع می شود و تا 500 هزار تومن.

1- پرفروش ترین مدل حباب ساز سال 1401

در اولین مدل پرفروش ترین تفنگ حباب ساز ویژه کودکان را برای شما انتخاب کردیم این مدل بخاطر مناسب بودن قیمت و کیفیت توانسته است بیشتر سهم فروش را در بین تفنگ های حباب ساز سایت دیجی کالا داشته باشد. در حال حاضر این این تفنگ در رنگ های آبی ، صورتی ، طلایی و مشکی آماده ثبت سفارش است.

اسباب بازی حباب ساز برای بچه ها

 این تفنگ برای کار کردن نیاز به ۳ عدد باتری قلمی دارد که باید بصورت جدا سفارش داده شود و داخل بسته اسباب بازی نمی باشد.

فیلم تفنگ حباب ساز ارزان قیمت

تفنگ حباب ساز چگونه کار میکند!

 شما باید مایع حباب ساز را داخل ظرف مخصوص که داخل بسته بندی هست بریزید و سر تفنگ رو داخل ظرف قرار بدید و بعد از روشن کردن تفنگ حباب سازی میکنه .

کاربردی ترین نظرات خریداران این محصول

سایر مدل های حباب ساز به همراه قیمت

سایر مدل های حباب ساز کودکان گفته شده را در زیر بصورت اسلاید می توانید مشاهده کنید و هرکدام را که خواستید انتخاب و سفارش دهید. مدلهای زیر بخاطر تنوع قیمتی برای هر سلیقه ای نیز مناسب و بهتر است تا انتها همه مدل ها را مشاهده کنید.

امیدواریم این پست به شما برای خرید این مدل اسباب بازی برای بچه ها کمک کرده باشد. ما در سایت اسباب بازی جو تلاش می کنیم بهترین مدل ها را براساس نظرات خریداران به شما معرفی کنیم تا شما تجربه بهترین خرید را داشته باشید.