پرفروش ترین مدل عروسک حمام برای کودکان

در پست جدید سایت اسباب بازی جو می خواهیم پرفروش ترین مدل عروسک حمام برای کودکان را به شما معرفی کنیم همچنین قیمت و نظرات خریداران این عروسک خوشگل و بامزه را در ادامه می توانید مشاهده کنید و اگر خواستید همین الان آن را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

عروسک حمام

مشخصات

ابعاد کالا: ۸۵*۱۱۵*۱۴۰ میلی‌متر
وزن: ۱۶۰ گرم

خیلی ها بچه ها اصلا از رفتن به حمام استقبال نمی کنند اما داشتن یک مدل از این عروسک ها می تواند اشتیاق رفتند آن ها به حمام را بیشتر کند. شاید بزرگترین نقطه ضعف این عروسک ها اندازه آن ها باشد که خطر بلیدن بچه ها کوچک دارد اما ظاهر بامزه آن ها بزرگترین نقطه قوت آن ها محسوب می شود همچنین مدل های مختلف دیگر را هم در انتهای همین صفحه می می توانید مشاهده کنید.

نظرات خریداران عروسک حمام طرح اردک مجموعه 4 عددی

20 مدل دیگر عروسک برای حمِام

سایر مدل های عروسکِ حمام در طرح های مختلف را در زیر می توانید مشاهده کنید. برای خرید هر کدام از محصولات می توانید روی دکمه مشاهده محصول کلیک کنید و به صفحه محصول مورد نظر در سایت دیجی کالا منتقل شوید. تا کنون حدود 600 نفر خرید این مدل عروسک ها را پیشنهاد کرده اند.


فیلم بازی با عروسک های جوجه اردک

فیلم بازی بچه ها با عروسک های جوجه اردک بامزه را در بالا می توانید تماشا کنید. این مدل عروسک ها بالا در لیست بالا می توانید مشاهده کنید.