پرفروش ترین اسباب بازی قایق بازار ایران

در این پست وب سایت اسباب بازی جو می خواهیم به شما پرفروش ترین اسباب بازی قایق بازار ایران را معرفی کنیم. اگر دنبال خرید قایق اسباب بازی ارزان قیمت و تندرو هستید حتما این پست را دنبال کنید تا به شما این اسباب بازی را معرفی کنیم.

اسباب بازی قایق سوختی تندرو

حتما فرزند شما هم دوست دارد یک قایق در بین اسباب بازی های خود داشته باشد. محصولی که در ادامه معرفی می کنیم یک قایق تمام فلزی با دیگ بخار است که در صورت روشن کردن آن با صدای پت پت در داخل آب شروع به حرکت می‌کند. روش استفاده از این قایق بدین صورت است که ابتدا با قطره چکان موجود در جعبه قایق مقداری آب از داخل یکی از لوله‌های منتهی به دیگ بخار پمپاژ می‌کنیم و سپس طبق دستور العملی که در زیر جعبه این قایق ذکر شده قایق را به کار می‌اندازیم قایق بعد‌ از پنج الی ده ثانیه شروع به پت پت کردن می‌کند و در روی آب به حرکت در می‌آید. از ویژگی های خوب قایق سوختی تندرو رنگ بندی متنوع آن است که تا این لحظه 27 رنگ برای آن وجود دارد همچنین قیمت پایین آن یکی از دلایل پرفروش بودن آن است که تا الان حدود 5 هزار نفر خرید آن را پیشنهاده کرده اند.

خرید اسباب بازی قایق سوختی

فیلم اسباب بازی قایق سوختی تندرو

راه اندازی قایق سوختی تندرو دیجی کالا

ویدیو راه اندازی قایق سوختنی را برای شما منتشر کردیم تا با نحوه به راه انداختن این قایق هم آشنا شوید. در ادامه کاربردی ترین نظرات خریداران این اسباب بازی هم می توانید بخوانید که یک راهنمای بزرگ برای شما است.

کاربردی ترین نظرات خریداران اسباب بازی قایق سوختی تندرو

بهتر است در حضور پدر و مادر این بازی انجام شود تا خطر بچه ها تهدید نکند پس به این نکته توجه کنید. شما برای خرید می توانید از طریق دکمه مشاهده خرید در دیجی کالا می توانید این قایق اسباب بازی را بصورت آنلاین و با بهترین قیمت بازار سفارش دهید. اگر از استفاده کنندگان این محصول بودید حتما برای ما در بخش دیدگاه نظرات خود را بنویسید.