ویدیو آموزش 3 مدل موی بچه گانه مجلسی دخترانه

در پست جدید بخش ویدیو سایت اسباب بازی جو می خواهیم برای شما آموزش سه مدل موی بچه گانه مجلسی دخترانه را منتشر کنیم. اگر دنبال یادیگری مدل بستن مو های جدید بچگانه هستید حتما این پست را تا انتها دنبال کنید قطعا پشیمان نخواهید شد.

1- مدل مو میکی موسی دخترانه 

در اولین ویدیو میخواهیم صفر تا صد کار درست کردن مو مدل میکی موسی دخترانه را به شما آموزش دهیم این مدل مو که بچه ها خیلی ناز تر می کند در بین مادر ها بسیار محبوب است اگر درست کردن این مدل مو را بلد نیست کافی است یک یا دو بار این ویدیو را تماشا کنید.

2- مدل مو خوشگل با کش مو

یک مدل مو خوشگل فقط با کش مو را در ویدیو بالا می توانید تماشا کنید. شما با همین ترفندهای ساده می توانید مدل مو های فرزند خود به زیباترین حالت برای مهمانی یا عروسی درست کنید. ما سعی کردیم سرعت ویدیو کمی کمتر کنیم تا شما در هنگام تماشا به مشکل برنخورید.

3- مدل موی دخترانه کوچک

در شماره آخر این پست میرسیم به مدلی مو ساده با بافت مو های ریز برای بچه های کوچک که مدلی بسیار کاربردی و خوشگل برای بچه های دختر است.

کلام آخر این پست و محصول شگفت انگیز

در پایان مثل همیشه امیدواریم که این پست برای شما مادران گرامی مفید واقع شده باشد و توانسته باشید این مدلهای مو دخترانه کودکانه را یاد گرفته باشید و استفاده کنید. محصول ویژه ای که می خواهیم به شما در این پست سایت اسباب بازی جو معرفی کنیم مدل طرح های مختلف کش مو دخترانه است که می توانید این محصولات با تخفیف ویژه همین الان از دیجی کالا بصورت اینترنتی تهیه کنید این کش مو ها جزوه پرفروش ترین کش موهای بازار است که در زیر می توانید با کلیک روی دکمه زیر مشاهده کنید.

کش مو دخترانه