اسباب بازی پسرانه ۱۰ساله ارزان قیمت ۱۴۰۱

برای شما در این پست وب سایت اسباب بازی جو می خواهیم چند نوع اسباب بازی پسرانه ۱۰ساله ارزان قیمت ۱۴۰۱ را معرفی کنیم. اگر شما قصد خرید اسباب بازی برای فرزند پسر خود را دارید حتما این پست را دنبال کنید چون ایده های بسیار خوب و ارزان قیمتی را در این پست به شما معرفی خواهیم کرد که شما می توانید به کمک آن بچه های خود را هم خوشحال کنید هم قیمت اضافه پرداخت نکنید.

1- اسباب بازی رقابتی و هیجان انگیز پسرانه

در شماره یک این پست می خواهیم اسباب بازی رقابتی و هیجان انگیز پسرانه (واکنش بازی) به شما معرفی کنیم که بسیار مناسب بچه ها پسر است. واکنش دارای 2 روش بازی می باشد: 1- بازی با مهره های همرنگ: هر طرف زمین 5 مهره قرمز رنگ قرار می گیرد. هدف بازی رساندن تمام مهره ها به زمین بازی طرف مقابل است. در طول بازی باید از یک دست و یک انگشت استفاده شود و با استفاده از کش لاستیکی مهره ها را از داخل شیار وسط صفحه با دقت و سرعت به زمین مقابل پرتاب شوند. اگر مهره ای از فضایی به غیر از شیار وسط به داخل زمین حریف وارد شود و یا به بیرون پرتاب شود آن مهره باید به زمین بازیکن خطاکار بازگردد. 2- بازی با مهره های غیر همرنگ: یک طرف زمین بازی 5 مهره آبی و طرف دیگر 5 مهره قرمز قرار می گیرد. در این روش بازیکن تلاش می کند فقط مهره های همرنگ خود را به زمین حریف انتقال دهد و با مهره های حریف کاری ندارد. اقلام همراه این اسباب بازی 15 مهره پلاستیکی، کیسه نگهدارنده مهره ها، صفحه چوبی بازی و دو عدد کش اضافه می باشد.

نظرات خریداران این اسباب بازی 

2- دروازه گل کوچیک فوتبال

بدون شک یکی از علاقه های مشترک بیشتر بچه ها فوتبال است و برای بازی کردن و تمرین کردن فوتبال نیاز به توپ و دروازه است در شماره 2 پست معرفی اسباب بازی پسرانه ۱۰ساله ما بسته دروازه گل کوچیک دو عددی را به شما معرفی می کنیم که حتما بچه ها بعد دیدن آن خوشحال خواهند شد. این محصول شامل دو عدد دروازه بهمراه تور و یک عدد توپ پلاستیکی کوچک میباشد که براحتی سرهم شده و در خانه و محیط های سر بسته قابل استفاده میباشد. طول دروازه 60 ارتفاع 50 و عمق آن 30 سانتیمتر است. بسته این محصول شامل 4 عدد میله پلاستیکی به ابعاد 30 سانت 4 عدد میله پلاستیکی به ابعاد 50 سانت 4 عدد میله پلاستیکی به ابعاد 60 سانت یک عدد توپ پلاستیکی کوچک دو عدد تور 12 قطعه اتصال است.

نظرات خریداران دروازه گل کوچیک

3- بازی فکری اونو + 120 کارتی

بازی فکری اونو + 120 کارتی

یک بازی فکری معروف که در بیشتر کشور های جهان در بین بچه ها و بزرگ سال طرفدران بسیار زیادی دارد. بازی اونو نوعی بازی کارتی است که بچه ها از 2 نفر گرفته تا 10 نفره می توانند باهم بازی کنند. اونـو یـک بازی بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز برای جمع‌های خانوادگی و دوستانه است و می‌تواند ساعت‌ها بازی و سرگرمی برای افراد خلق کند. این بازی برای افراد 7 سال و به بالا مناسب است و شما می‌توانید با فرزندان خود نیز هم‌بازی شوید. UNO یک واژه اسپانیایی به معنی یک است. این محصول نسخه 120 کارتی اونو است و برای هر رنگِ کارت، طراحی جدید و به خصوصی به کار گرفته شده است. ابعاد این کارت ها 55×85 میلی‌متر و گرماژ آن 350 است. به غیر از زیبایی و طراحی جدید، مهم‌ترین ویژگی این نسخه، کارت‌های گرم بالا و با دوام آن است. با داشتن این نسخه، در هر کجا که باشید می‌توانید از این بازی لذت ببرید. جنس کارت‌های این نسخه از لمینت 350 است.این محصول در باکس مقوایی زیبایی قرار گرفته و می‌تواند هدیه‌ ای خاص برای علاقمندان بازی‌ های کارتی باشد. حتما یک نمونه داشتن از این نوع بازی برای هرخانه ای نیاز است مخصوص در دورهمی ها همه می توانید باهم بازی کنید و لذت ببرید با داشتن این بازی حتما همه گوشی ها خود را کنار می گذارند و به جمع بازی شما اضافه می شوند. در ادامه برای دوستانی که با این بازی آشنایی ندارند ویدیو کامل آموزش این بازی را منتشر کردیم که با تماشای آن در این بازی استاد می شوند.

فیلم آموزش بازی اونو + اسباب بازی فکری چند نفره

اگر تا حالا این بازی انجام نداده اید نگران نباشید در این ویدیو بصورت کامل تمام قوانین بازی توضیح داده شده است که با تماشای آن می توانید این بازی را با فرزندان خود انجام دهید.

نظرات خریداران بازی اونو

4- بازی فکری دوز مدل تخته ای فوق العاده زیبا

در شماره آخر پست معرفی اسباب بازی پسرانه ۱۰ساله میرسیم به بازی دوز تخته ای : یک بازی فوق العاده سرگرم کننده و فکری که بچه ها عاشق آن هستند و بیشتر در مدرسه آن را روی کاغذ یا نیمکت مدرسه بازی می کردند اما الان با قیمت فوق العاده کم می توانید مدل تخته ای آن را خریداری کنید. دوز یک بازی ساده اما با این وجود برای مردم در هر سنی هیجان انگیز است. هر بازیکن نشانه ی خودش را انتخاب می کند. یک ‘X’ یا یک ‘O’ و بعد آنها به نوبت نشانه های خودشان را در مربع های خالی میگذارند برنده اولین نفری ست که بدون جای خالی به صورت عمودی،افقی یا مورب نشانه های خودش را در یک ردیف قرار دهد.

بازی فکری دوز

نظرات خریداران بازی دوز

در پایان امیدواریم که پست معرفی اسباب بازی برای پسر های ۱۰ساله مورد توجه شما قرار گرفته باشد شما با اشتراک این پست می توانید از سایت ما برای تولید محتوا بیشتر حمایت کنید. همچنین اگر استفاده کننده هرکدام از محصولات معرفی شده در این پست بودید حتما برای ما در قسمت دیدگاه نظرات خود را بنویسید.