در این پست به شما عروسک پولیشی خوشگل طرح الاغ بسیار ناز و بامزه را معرفی می کنیم. دوتا از بزرگترین نکات مثبت این عروسک قیمت مناسب و ظاهر زیبا آن است که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

عروسک پولیشی خوشگل طرح#الاغ

عروسک الاغ یکی از انواع عروسک‌های بازی کودکان است. این عروسک با استفاده از پارچه، الیاف مختلف و مواد نرم کننده ساخته می‌شود و معمولاً برای بازی کودکان به کار می‌رود. اما بزرگتر ها هم به عنوان دکوری از آن زیاد استفاده می کنند. اگر قصد خرید این عروسک برای فرزند خود را دارید حتما پست 7 تا فواید بزرگ بازی کودکان با عروسک را در ادامه بخوانید. لینک آن را در زیر مشاهده می کنید.

پست مرتبط: خرید 6 مدل عروسک بامزه سگ (با قیمت مناسب) 1401

مشخصات عروسک الاغ پولیشی

ابعاد کالا: ۱۸۰x۱۸۰x۳۰۰ میلی‌متر

وزن: ۲۰۰ گرم

ارتفاع: 30 سانتی متر

جنس: پولیشی

قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی

نظرات خریداران عروسک الاغ

نظر آقای امیرحسین دادآفرید

من چندتا عروسک از دیجی کالا خریدم این از همشون بهتر و خوش‌ جنس تر بود

نظر خانم عاطفه پاک روان

خیلی نازه من که عاشقش شدم، برای هدیه به پسربچه دو ساله گرفتم خیلییی دوسش داشت

نظر خانم فاطمه عشقی

خیلی ناز و بانمک بود. اندازه خوبی هم داشت. رنگش با عکس یکم فرق داشت ولی چون تو نظر گفته بودن خیلیم تو ذوق نزد.

خرید عروسک الاغ

عکس عروسک الاغ

نظر آقای حمیدرضا عابدینی فرد

خیلی زیباست و خوش چهره و خوش ساخت در چهره ش انرژی مثبت موج میزنه این عروسک واقعا زیباست تنها نکته اینکه سایز بندی های ذکر شده در دی جی کالا هیچ نظارتی درش نیست شما دو تا عروسک مختلف به عنوان سی سانتی بخرید قطعا با هم متفاوت هستند شما نمی دونید این سی سانت ذکر شده با احتساب طول پا هست یا فقط ارتفاع نشستن. این عروسک زیبا و با مزه است.

نظر محمدرضا خزائی

جنس خوب سایز مناسب ظاهر جذاب و درکل با توجه به قیمت بسیار با ارزش میشد توی دوخت دقت بیشتری داشت

نظر کاربر

من بار اول که سفارش دادم..عروسکی بسیار خوش ساخت و زیبا ارسال شد که تعریفی بود و اینجا نوشتم..و ازبس بنظرم ارزش خرید داشت برای بار دوم هم سفارش دادم .اما سفارش بار دوم با وجودیکه از همان فروشنده به همان رنگ قبلی بود . عروسکی بسیار متفاوت..بد دوخت و بی کیفیت ارسال شد..عکس هر دو رو میگذارم..امیدوارم اگر سفارش میدهید مدل اولی سمت راست تصویر برایتان ارسال شود..من عروسک دومی را مرجوع کردم.