عروسک موزیکال دخترانه خوشگل برای هدیه دادن را می خواهیم در این پست سایت اسباب بازی جو به شما معرفی کنیم. اگر دنبال خرید یک اسباب بازی زیبا برای دختربچه ها با قیمت مناسب هستید پیشنهاد می کنم این پیشنهاد ما را بررسی کنید.

مشخصات عروسک موزیکال مدل دخترانه | ابعاد کالا: ۲۴۰×۱۵۰×۱۵۰ میلی‌متر | وزن: ۳۲۰ گرم | ابعاد بسته‌بندی: ۱۷۰×۱۵۰×۱۴۰ | وزن بسته‌بندی: ۳۴۰ | سایر توضیحات: عروسک موزیکال دارای چراغ های رنگی قابلیت چرخیدن و بازو بسته شدن

نظرات خریداران

نظر آقای جواد فاتحی

من یه نمونه دیگشو از جای دیگه گرفتم ولی این خیلی بهتراز اون بود عالیه پیشنهاد میکنم

نظر خانم اکرم حسینقلیوند 

عالی من واسعه دختر خواهرم سفارش دادم خودم بیشتر خوشم اومده

نظر خانم فاطمه صدیقی

نور پردازی نسبتا مناسبی تو تاریکی داره آهنگش عالیه در کل ارزش خرید نسبت به قیمت و کیفیت، بسیار بالاست. من 2تا ازش گرفتم یکی برا کادو و یکی برای خودم.

نظر آقای محسن راثی خبیر

عروسک خوبی هست و سرگرم کننده برای دختر بچه‌ها دوست داشتنی

نظر آقای رضا زاهدشیجانی

سرگرمی خوبی برای دختر بچه ها می باشد. بعد از بازکردن جعبه آن، نیاز به مونتاژ ساده ای دارد و دقت شود که مونتاژ کمر به بدن عروسک با حوصله انجام شود. دو زبانک در قسمت بالایی وجود دارد که هنگام مونتاژ نیاز است که اول یکی از این زبانک ها وارد حفره شده و سپس به کمک فشار یه چیزی مثل دسته قاشق مرباخوری، زبانک دومی را کمی به داخل فشار و داخل حفره جای دهید. سپس با فشار از بالا، کاملاً چفت هم می شوند.

پست پیشنهادی: اسباب بازی جالب پسرانه و دخترانه برای هدیه گرفتن

اگر شما از خریداران این مدل اسباب بازی بوده اید حتما برای ما در بخش دیدگاه از تجربه استفاده خود بنویسید تا مخاطبانی که قصد خرید دارند با خیال راحت تری تصمیم به خرید یا عدم خرید این اسباب بازی بگیرند.