عروسک انگشتی اعضای خانواده پرفروش ترین مدل

ما برای شما در این پست میخواهیم پرفروش ترین مدل عروسک انگشتی اعضای خانواده را معرفی کنیم. عروسک های مدل انگشتی یکی از بهترین نوع های اسباب بازی است که باعث رشد توانایی ، افزایش هماهنگی چشم و دست ، نقش پذیری در کودک،گسترش توانمندی کلامی، تقویت ارتباطات اجتماعی کودکان می شود. با توجه به قیمت پایانی که عروسک ها دارند قطعا از خرید آن پشیمان نخواهید شد. در ادامه پرفروش ترین عروسک انگشتی سال 1401 را به همراه نظرات خریداران می توانید مشاهده کنید.

عروسک انگشتی اعضای خانواده


شما به کمک این عروسک انگشتی اعضای خانواده می‌توانید یک تئاتر خانوادگی در خانه انجام بدهید. با خرید 5 عروسک انگشتی «مدل خانواده» در خانه خود یک تئاتر شاد اجرا کنید علاوه براین می‌توانید یک هدیه مناسب به کودکان دهید تا هم با آن‌ها بازی کند و هم از آن‌ها برای اهداف آموزشی‌تان استفاده کنید. این اسباب‌بازی را می‌توان برای اهداف درمانی و آموزشی به کودکان استفاده کرد. برای از بین بردن عادت‌هایی همچون ناخن جویدن یا انگشت مکیدن هم می‌توان از این مجموعه استفاده کرد. در این بازی سرانگشتان کودک، با این عروسک‌ها پوشیده شده است. درنتیجه امکان دسترسی کودک به انگشتانش نیست و سرگرم بازی و ایفای نقش‌های متفاوت با آن‌هاست. به تدریجی می‌توانید زمان سرگرم بودن کودک را افزایش داده و او را از این عادت دور کنید.

عروسک انگشتی اعضای خانواده

از طرفی دیگر در حین بازی کودک می‌تواند در نقش تک‌تک اعضای خانواده همچون پدر و مادر و.. قرار بگیرد. والدین در حین بازی کودک، می‌توانند متوجه ترس‌ها و نگرانی‌ها و یا اضطراب‌های درونی کودکشان شوند. این بازی به کودکان کمک خواهد کرد، بسیاری از آداب رفتارهای اجتماعی را نیز فرابگیرند. امروزه تمامی روانشناسان بر این امر تأکیددارند که آموزش در قالب بازی برای تربیت کودک بسیار مؤثرتر است. خرید این اسباب‌ بازی پولیشی بارنگ و شخصیت‌های متفاوت می‌تواند در این امر به شما والد عزیز کمک کند. این مجموعه در یک بسته به ابعاد 22.5 × 6 × 24.5 سانتی‌متر قرارگرفته است و مناسب برای همه‌ی اعضای خانواده است تا در کنار یکدیگر، هم شادباشید و هم آموزش‌های متنوع داشته باشید. امیدواریم با خرید این اسباب بازی کلی خاطره جذاب با فرزندان خود بسازید و از بازی کردن کنار هم لذت ببرید.

کاربردی ترین نظرات خریداران این مدل عروسک انگشتی

برای مشاهده سایر مدل های عروسک انگشتی پرفروش روی دکمه زیر کلیک کنید

عروسک انگشتی اعضای خانواده

پست پیشنهادی برای شما :  3 اسباب بازی فکری چند نفره جذاب و هیجان انگیز برای بچه ها