خرید قفسه اسباب بازی اتاق کودک + 3 مدل برتر سال 1401

امروز دیگر خانواده ها یک اتاق اضافه نیاز دارند فقط برای جا دادن اسباب بازی بچه ها، راه حل ساده این مشکل فقط خرید قفسه اسباب بازی اتاق کودک است چون این قفسه ها شبیه یک نوع اسباب‌بازی برای بچه ها هستند آن ها سعی می کنند با مرتب چیدن اسباب بازی ها خود در آن سرگرم شوند و یک نوع وسیله تشویقی برای آن ها است که نظم اتاق را رعایت کنند. ما در این پست سایت اسباب بازی جو به بررسی چند مدل از بهترین قفسه های اسباب بازی برای اتاق می پردازیم که می تواند به شما در انتخاب بهتر کمک کند.

1- قفسه اسباب بازی خوشگل 2030

یکی از جمع جور ترین مدل های موجود در بین محصولات قفسه اسباب‌بازی بدون شک همین مدل 2030 است که هم ظاهری زیبا دارد و هم بسیار کاربردی است. وجود یک قفسه یا جعبه برای جمع کردن اسباب بازی کودکان در هر منزلی واجب است. البته اگر ابعاد این قفسه به گونه ای باشد که کودک بتواند خودش به راحتی و به تنهایی اسباب‌بازی   هایش را جا به جا کند یا هر زمان که به آن ها نیاز داشت آن ها را را بردارد بهتر است. طول این قفسه اسباب‌بازی ساخت ایران 84 و عرض آن 43  سانتی متر و ارتفاع آن نیز 106 سانتی متر است. این قفسه اسباب‌بازی شامل چهار طبقه و هشت باکس است که در هر طبقه آن دو باکس قرار می گیرد. یک حلقه بسکتبال نیز در بسته این قفسه اسباب بازی موجود است که می توانید در صورت نیاز آن را نصب کنید. همچنین می توانید دو ردیف از باکس ها را حذف کنید و مبله را در وسط نصب کنید و از قسمت بالایی آن برای آویزان کردن لباس کودک استفاده کنید. ای قفسه به فضای در حدودا 1 در نیم متر نیاز دارد. و با جا دادن آن از پر شدن یک اتاق با کلی اسبا بازی ریز نجات پیدا خواهید کرد. عکس قفسه اسباب بازی در دامه مشاهده می کنید.

نظرات خریدارن این محصول را در ادامه مشاهده می کنید.

2- خرید قفسه اسباب بازی کودک طرح دورایمون

دومین مدلی که می خواهیم به شما در این پست معرفی کنیم مدل قفسه اسباب بازی کودکان طرح دورایمون است. در خرید این قفسه اسباب‌بازی  باید به این نکات توجه داشته باشید که طول و عرض آن 94 در 57 و ارتفاع آن نیز 85 سانتی متر است و به فضای در حدودا 1 در نیم با ارتفاع یک متر نیاز دارد. این قفسه اسباب‌بازی  شامل 3 طبقه و 9 باکس است. که در هر طبقه آن 3 باکس قرار می گیرد. از دیگر ویژگی های این محصول قابلیت شستشو, طول عمر بالا, رنگ ثابت, امنیت استفاده آسان , موجود بودن در رنگ های آبی و چند رونگ , سبک, قابل حمل و مقاوم در برابر نورخورشید, رطوبت و سرما است. و وزن این محصول هم حدود 9 کیلو گرم است و برای استفاده از بچه ها یک تا هفت سال بسیار مناسب است.

عکس جدید قفسه اسباب بازی طرح دار دورایمون

خرید قفسه اسباب بازی اتاق کودک

نظرات خریدارن این محصول را در ادامه مشاهده می کنید.

3- قفسه اسباب‌بازی کودک طرح میینیون

مدل قفسه ای بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم با طرح میینیون است که نسبت به دو طرح بالا قیمت مناسب تری دارد و دارای 12 عدد باکس در سه طبقه می باشد. ابعاد این مدل 80*40*90 سانتی‌ متر و جنس آن پلاستیک است. قفسه اسباب بازی پلاستیکی

قفسه اسباب بازی کودک طرح میینیون

نظرات خریدارن این محصول را در ادامه مشاهده می کنید.

خرید اینترنتی قفسه اسباب بازی ، امیدوارم توانست باشیم به کمک این پست به شما خرید قفسه اسباب بازی اتاق کودک کمک کرده باشیم. توجه داشته باشید شاید در نگاه اول هزینه این قفسه ها زیاد باشد اما در مقابل شما دیگر از جمع آوری دائم اسباب بازی ها تا حد زیادی خلاص می شوید و کمتر اسباب‌بازی ها گم می شود و دیگر بچه ها سراغ اسباب بازی هایشان را از شما نمی گیرند. همچنین فضای اتاق تا حد قابل قبولی آزاد می شود. اگر شما یکی از خریداران این محصولات بودید حتما برای ما در بخش دیدگاه نظرات و انتقادات خود را از این محصولات بنویسید تا سایر پدر و مادر ها بتوانند به کمک همه نکات این پست تصمیم درست تر بگیرند.