اسباب بازی دریل جدید و جذاب را می خواهیم در این پست وب سایت اسباب بازی جو به شما معرفی کنیم اگر قصد خرید این اسباب بازی را دارید حتما در ادامه همراه ما باشید.

خرید اسباب بازی دریل جدید و جذاب

اسباب بازی دریل یکی از اسباب بازی های پرطرفدار و مفید برای کودکان است. این اسباب بازی شامل یک دستگاه دریل با قابلیت چرخش و سرعت تنظیم شده است که به کودکان اجازه می دهد تا وارد دنیای ساخت و ساز شوند. با استفاده از این اسباب بازی، کودکان می توانند مهارت های مربوط به استفاده از ابزارهای الکتریکی را تقویت کنند و همچنین خلاقیت و تخیل خود را بیشتر کنند. اسباب بازی دریل معمولاً شامل قطعاتی است که به یکدیگر متصل می شوند و کودکان می توانند از آنها برای ساخت و ساز اشیا و وسایل مختلف استفاده کنند. همچنین، قطعات این اسباب بازی طوری طراحی شده اند که به کودکان اجازه می دهند تا با خلاقیت و تخیل خود طرح های مختلفی ایجاد کنند.

با استفاده از اسباب بازی دریل، کودکان می توانند به دنیای ساخت و ساز و ابزارهای الکتریکی نزدیک شوند و بتوانند به راحتی با آنها کار کنند. همچنین، با استفاده از این اسباب بازی، کودکان می توانند مهارت های ارتباطی و همکاری را نیز تقویت کنند و با دیگر کودکان بازی کرده و نتیجه یکپارچه و زیبایی را به دست آورد. در کل، اسباب بازی دریل یکی از اسباب بازی هایی است که برای تقویت مهارت های کودکان و تشویق آنها به خلاقیت و تخیل بسیار مناسب است.

پست مرتبط: 5 ماشین اسباب بازی سمند مدلهای تاکسی و پلیس

مشخصات اسباب بازی دریل

ابعاد کالا: ۲۳۰x۵۰x۱۴۰ میلی‌متر

وزن: ۱۷۰ گرم

سایر توضیحات

ساخته شده از پلاستیک دارای چراغ ال ای دی قرمز قابلیت چرخش دریل به صورت الکتریکی ( باتری خور ) قابلیت چرخش دریل به ۲ جهت مناسب ۳ سال به بالا فاقد باتری در بسته بندی نیاز به ۲ عدد باتری قلمی

نظرات خریداران

نظر آقای نادری

عالیییییییییی من مشکی سفارش دادم توصیه میکنم

نظر آقای محسن خردپور

دوتا گرفتم یکیش روشن نمیشد بازش کردم موتورش یه گیر داشت با دست چرخوندمش درست شد.

نظر آقای علی محمدپور

خیلی سرگرم کنندس برای بچه ها من از خریدم راضی هستم

نظر آقای مینا میرزائی

ظاهرش بد نیست ولی جنس بسیار بد و درجه سه ای داره ، از دست پسرم افتاد و بدنه‌ش از وسط شکست حیف پول باید همچین جنس بی کیفیتی دادم.

نظر خریدار شماره 5

پیشنهاد میکنم که اگه فرزند کنجکاوی دارید که عاشق لوازم برقی و ابزارآلات هست ، این اسباب بازی میتونه براش خیلی شگفت انگیز باشه.