اسباب بازی موبایل موزیکال با کیفیت عالی را می خواهیم در این پست سایت اسبازی جو به شما معرفی کنیم. این اسباب بازی دارای انکات آموزشی هم برای بچه ها است.

تبلت موزیکال هولا مدل 3127 مناسب برای کودکان بالای 12 ماه است، این اسباب بازی 15 دکمه دارد که دو دکمه تماس و قطع تماس با صدای مرتبط و یک دکمه موزیک در پایین همراه با نور, دکمه اعداد که با فشردن آنها عدد مورد نظر به انگلیسی تلفظ میشود و با فشار مجدد یک صدای مربوط به تصویر آن پخش میشود. حجم و بلندی صدا استاندارد هست و بلند نیست که به گوش کودک آسیب برساند.

نظرات خریداران

نظر آقای سعید میرزائیان

بنظرم همه چیش خوبه ولی یکم صداش ضعیفه. شاید سیاست ساختش همین طوری بوده که بچه ها و بزرگترا اذیت نشن با صداش توی دراز مدت. آیتم های صدایی زیاد داره. آموزش انگلیسی صفر تا نه. صدای حیوانات و پرنده روی هر کلید با یه آهنگ کوچیک. صدای تماس و قطع تماس. و یه چیز خیلی باحال که داره اینه که وقتی ازش استفاده میکنی و میذاریش کنار، بعد از یه تایم کوتاهی، یهو یه صدای زنگ خوردن میده که به بچه ها حس واقعی بودن گوشی رو القا میکنه و جذبشون میکنه. کلید روشن و خاموش هم داره که جزء واجباته. محصول با کیفیتی هست و ممنون از دیجی کالا و عوامل فروش اینطور محصولات.

نظر آقای علیرضا رمضانی

جالب و سرگرم کننده و با کیفیت ولی با این قیمت واقعا نمیارزه.تنها فرقش با گوشی اسباب بازیا قدیمی اینه که ۹تا عدد انگلیسی داره و دکمه تماس داره که وقتی میزنن انگار داری با کسی تماس میگیری.و ظاهرشم با قدیمیا فرق داره برا بچه سرگرم کنندس ولی جای گوشی رو نمیگیره به نظرم قیمت منصفانش نهایتش صدوپنجاه تومنه

نظر خانم فاطمه صالح خواه

عالی ولی قیمت بالا