اسباب بازی فکری خانوادگی برای دورهمی عیدنوروز 1402 را می خواهیم در این پست سایت اسباب بازی جو به شما معرفی کنیم. اسم این بازی فکری جالیز که از جذاب ترین بازی های فکری دسته کارتی است. اگر می خواهیم هم با این اسباب بازی آشنا شوید و هم آن را خریداری کنید در ادامه همراه ما باشید.

اسباب بازی فکری خانوادگی برای دورهمی عیدنوروز 1402

آشنایی با بازی فکری و جذاب جالیز

جالیز یک بازی کارتی رقابتی است. بازیکن ها در این بازی با مدیریت جالیزهایشان، تلاش می‌کنند تا بهترین و گران‌ترین محصولات را بکارند. با فروش آن‌ها، کسب و کارشان را حسابی سکه کنند. اما موفقیت در این کسب و کار، همان قدر که به سخت کوشی و تلاش احتیاج دارد… حواس جمع، حساب و کتاب و کمی هم شانس می خواهد. بهترین محصول را در جالیزها بکارید. به موقع محصولات را برداشت کنید. زمین ها را گسترش دهید و بهترین معاملات را با کشاورزهای دیگر انجام دهید تا بتوانید بهترین کشاورز «جالیز» باشید.

اسباب بازی فکری خانوادگی

مشخصات جالیز

ابعاد کالا: ۳۰۰x۳۰۰x۶۷ میلی‌متر
وزن: ۱۴۰۰ گرم
مدت زمان بازی: کمتر از یک ساعت

اهداف آموزشی

تقویت قدرت تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی – افزایش مهرات پیش‌بینی – تقویت ریسک‌پذیری – کمک به افزایش مهارت‌های ارتباطی و کلامی

اقلام همراه

۱۷۶ کارت محصول ۳۵ نشان ۱۴ صفحه‌ی بازی ۱ کیسه پارچه ای دفترچه قوانین بازی

سایر توضیحات

بازی ۲ تا ۷ نفره- مدت زمان بازی ۴۵ تا ۹۰ دقیقه

فیلم آشنایی با بازی جالیز

برای حمایت از سازنده ویدیو می توانید کانال آپارات سازنده را دنبال کنید.

اسباب بازی فکری خانوادگی

نظرات خریداران واقعی

نظر آقای جواد زارع

برای بچه ها خیلی بازی سرگرم کننده ایه و خیلی دوستش دارند. کیفیت کارت ها هم خیلی عالیه. موندگاره، به این راحتی خراب نمیشه

نظر خانم ندا پیل بان

عالی هست جالیز یک بازی چند نفره و طولانی هست پس اگر دنبال این مدل بازی ها هستید جالیز را پیشنهاد می کنم

نظر خانم فاطمه سالاری

این بازی شاید اولش سخت به نظر بیاد اما اصلا سخت و پیچیده نیست، حتی فکری و استراتژیک هم نیست. برای جمعی که میخوان فقط شاد باشند و لحظات پرنشاطی رو طی کنند بهترین گزینه است. خصوصاً اگر با آدم‌های اهل کل کل بازی کنید. برای خود من یک مقدار تکراری شده اما هر دفعه که با جمع های مختلف بازی کردم خیلی لذت بردن و خودمم دوست داشتم که رفتارهای بامزه جدیدی رو می‌بینم. خلاصه که پشیمون نمی‌شید.

نظر آقای حسین رجبی

بازی فضای شاد و آرومی داره و برای جمع های خانوادگی بویژه مناسبه. معامله و خرید و فروش اساس بازیه و اگه به این تم از بوردگیم علاقه دارید حتما پیشنهاد میشه. در ضمن کیفیت فیزیکی بازی هم دلچسبه و از مواد اولیه‌ی قابل قبولی استفاده شده.

نظر آقای مهدی اکبری زرکش

بازی خیلی خوبی هست پیشنهادش میکنم و سرگرم کننده است مخصوصا با افزونه هایی که همراهش داره