اسباب بازی فکری جدید و هیجان انگیز را در این پست سایت اسباب بازی جو می خواهیم به شما معرفی کنیم. بازی فکری می تواند فواید زیادی برای کودکان داشته باشد از جمله افزایش مهارت های شناختی ، تقویت حافظه ، ایجاد اعتماد به نفس و عزت نفس و… می شود. به طور کلی، بازی فکری یک راه عالی برای حمایت از رشد همه جانبه کودک است و فرصت هایی را برای یادگیری، رشد و شکوفایی او فراهم می کند. در اینجا شما با بازی فکری لوت آشنا می شوید. اگر با این بازی آشنا نیستید هم مشکلی وجود ندارد چون آموزش صفر تا صد این بازی را در همین پست می توانید مشاهده کنید.

برای گذر از لوت آماده باشید . بیابان بدون خطر خیال خامی بیش نیست . شمشیرت را تیز کن و به کاروان های رقیبان حمله ببر و غنایم با ارزش را بدست بیاورید اما پشت سرتان هم مواظب باشید که دچار غارت کاروان دیگری نشوید یک بازی پرهیجان و دورهمی و جذاب است.

فیلم آموزش صفر تا صد بازی فکری لوت

پست مرتبط: 3 اسباب بازی فکری چند نفره جذاب و هیجان انگیز برای بچه ها

نظرات خریداران بازی لوت

نظر آقای امیر محمد کیاپاشا

بهترین بازی جهان از نظر من بسیار بازی جالب هیجانی فکری جدید با حال با چاپ و کیفیت عالی در کل پیشنهاد می شود.

نظر آقای محمد امین مسعودیان

بازی خوبیه و میشه باهاش سرگرم شد و اینکه امکان بازی تیمی داره جالبه چه تعدادتون کم چ زیاد میتونید بازیش کنید.

نظر آقای جواد نوری مقدم

بازییییش خیلیییی قشنگه ، آموزشش توی ۳۰ ثانیه میتونید به بقیه یاد بدین هرکسی اگه اصلا بازی رومیزی تا حالا نکرده باشه بازم راحت میتونی اینو بازی کنه ، اصلا خسته کننده نمیشه دونفره هم میشه بازی کرد ، تا ۸ نفره هم میشه هم به صورت تکی هم به صورت انفرادی میشه بازی کرد راحت توی ۲۰ دقیقه بازیش تموم میشه

نظر آقای محمدرضا سامعی

بازی، بشدت خسته کننده و بی حوصله. پیشنهاد نمیکنم چون واقعا نمیدونی چیکارش کنی. هیچ تنوعی نداره، هیچی استراتژیکی نداره و هیچ جذابیتی نداره.

نظر آقای امیر مهدی ابراهیمی

سلام به نظر من این بازی یکی از بهترین بازی های رومیزی هست که طراحی و نقاشی زیبا و کیفیت چاپ بالایی داره. شما اگر به بازی های رومیزی علاقه دارید این بازی خیلی میتونه سرگرم کننده باشه.

پست مرتبط: اسباب بازی فکری خانوادگی برای دورهمی عیدنوروز 1402

کلام پایانی

اگر شما تجربه این بازی فکری را داشتید حتما نظرات خود را برای ما در بخش نظرات بنویسید. ما نظرات چه مثبت و چه منفی را منتشر می کنیم و هدف اصلی ما انتخاب بهترین اسباب بازی است. بطور کلی برای جمع بندی این پست می توانند گفت که این بازی دارای نقاط قوت بسیاری است که از جمله آن قیمت مناسب ، تیمی بازی کردن ، هیجان بالا ، کیفیت گرافیکی بالا تصاویر و… است.

پست پیشنهادی برای شما :  اسباب بازی فکری خانوادگی برای دورهمی عیدنوروز 1402