درباره ما

درباره توی جو | Toyjo

ما در سایت توی جو در جستوجو بهترین اسباب بازی های  موجود در بازار هستیم که بصورت آنلاین بفروش می رسد و بعد یافتن بهترین آن را به مخاطبان خود معرفی می کنیم. البته همه دنبال بهترین هستند اما معیار اصلی ما برای معرفی تک تک اسباب بازی هایی که در سایت قرار دارند تجربه خریداران و استفاده کنندگان از آن است. مهم نیست دنبال اسباب بازی پسرانه یا دخترانه هستید هدف ما آشنا کردن شما با برترین های موجود است که تجربه خرید اینترنتی خوبی در این حوزه داشته باشید.

هدف از راه اندازی سایت TOYJO

دیگر کمتر کسی پیدا می شود که بخش مهمی از خرید های خود را بصورت اینترنتی انجام ندهد و در همین راستا فروشگاه های اینترنتی زیادی برای تک تک محصولات مورد نیاز انسان طراحی شده اند که کار خرید را برای مشتریان راحت کرده است. اما این هیچ راحتی بدون مشکل نیست تا آنجایی که طبق پژوهش های انجام شده بسیاری از افراد اگر برای نخستین بار تجربه خرید اینترنتی خوبی نداشتند به منتقد این نوع خرید تبدیل شده اند و درصدی از آن ها دیگر حاضر نیستند دست به خرید بصورت آنلاین بزنند. مثل همه حوزه های دیگر تنها چیزی که می تواند به شما در انتخاب درست تر کمک کند تجربه است که می توانید آن را بصورت آزمون و خطا بدست آورید یا اینکه از تجربه دیگران استفاده کنید.

خدمات دیگر سایت

شما تا اینجا با خدمت اصلی سایت آشنا شدید اما این همه ماجرای توی جو یا همان اسباب بازی جو این نیست بلکه در وبلاگ ما کلی مطالب و کلیپ جذاب در حوزه ( روانشناسی اسباب بازی ، انواع بازی های سرگرمی برای بچه ها ، کلیپ بچه ها ، نقاشی کشیدن ، سلامت و…) برای شما منتشر خواهد شد.

بررسی بهترین اسباب بازی ها

گام اول تحلیل و بررسی محصول است که توسط تیم بررسی انجام می شود گزارش آن در قالب معرفی منتشر می شود

قضاوت خریداران

بررسی دقیق نظرات خریداران پس استفاده محصول خریداری شده و انعکاس مفیدترین آن ها با شما.

معرفی بهترین فروشندگان

معرفی بهترین فروشندگان آنلاین براساس کیفیت و رضایت خریداران همچنین قیمت ارزان تر

همکاری با ما

جهت همکاری در زمینه های مختلف می توانید از طریق دکمه زیر با ما ارتباط برقرار کنید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن به همه درخواست ها رسیدگی می کنیم.

از پذیرش فروشگاه های اینترنتی که نظرات خریداران را پالایش می کنند معذوریم.