در پست جدید وب سایت اسباب بازی جو در خدمت شما هستیم با آموزش 6 کاردستی با وسایل دور ریختنی برای مدرسه ساده 1401 در این پست شما بصورت ویدیویی می توانید مدل های مختلف کاردستی با وسایل بازیافتی را یاد بگیرد و به راحتی آن ها را درست کنید. بچه ها با دیدن این ویدیو کلی ایده های جدید هم به ذهن شان می رسد و می تواند کلی مدل کاردستی دیگر هم با ایده گرفتن از همین ویدیوها بسازند.

[ez-toc]

1- کاردستی آناناس با بطری دور ریختنی

یکی از سریعی ترین و خوشگل ترین کاردستی هایی که می توانید درست کنید. کاردستی آناناس است که با یک بطری پلاستیکی دور ریختنی ، مقوا، فوم توری زرد می توانید آن را درست کنید (استفاده از روشنایی دلخواه است). اگر دوست دارید کار نهایی شما جذاب تر هم شود می توانید همین کاردستی را با بطری های سایز مختلف درست کنید.

2- کاردستی صندلی (چهار پایه) خوشگل

یکی از خلاقانه ترین کاردستی هایی که دراین پست مشاهده می کنید بدون شک همین کاردستی صندلی (چهار پایه) است که می توانید آن را با ساده ترین وسایل دوریختنی درست کنید. در عین سادگی و راحتی این کاردستی بسیار خوشگل و خلاقانه است و بدون شک بچه ها از ساخت این کاردستی نهایت لذت خواهند برد. مثل پیشنهاد کاردستی قبلی اگر بتوانید این مدل کاردستی را هم در سایز ها و رنگ های مختلف درست کنید تا جذابیت نهایی کار شما بیشتر شود.

3- کاردستی خفن پسرانه با وسایل دور ریختنی 

یک کاردستی پسرانه خفن برای مدرسه بدون شک می توانی این کاردستی پلاستیکی بسیار خلاقانه باشد که فقط چند دقیقه ساخت آن طول می کشد و قطعا هم یک کاردستی و هم یک کاردستی جذاب با وسایل دور ریختنی است که پیشنهاد می کنم حتما درست کنید.

4- کاردستی خانه با چوب بستنی

یک خانه خوشگل چوبی با استفاده از چوب بستنی های دور ریختی ، شما به کمک این ویدیو می توانید یک کاردستی حرفه ای و بسیار زیبا را در چند دقیقه درست کنید دقت داشته باشید که این کاردستی بخاطر برش هایی که دارد بهتر است تحت نظر والدین درست شود چون امکان آسیب به بچه ها وجود دارد.

5- کاردستی قایق آبی برای بچه های باهوش

اگر دنبال یک کار دستی حرفه ای و بسیار زیبا هستید پیشنهاد ما درست کردن کاردستی قایق است این کاردستی نسبت به سایر مدلهای معرفی شده در این پست ریز کاری بیشتری دارد و حتما قبل ساخت آن ویدیو چندین بار تماشا کنید تا همه نکات آن را یاد بگیرید.

6- کاردستی با لیوان یکبار مصرف

ساخت کاردستی گل با لیوان یکبار مصرف برای مدرسه ، این کاردستی را می توانید با کمتر وسایل در خانه در رنگ های مختلف درست کنید کافی است یکبار درست کردن آن را به بچه ها یاد دهید تا آن ها کلی مدل جدید و خوشگل از آن را درست کنند.

7- خلاقانه ترین کاردستی دخترانه برای بچه مدرسه ای

اگر دنبال کاردستی خلاقانه و هوشمندانه هستید این مدل در کنار سادگی که دارد بسیار خلاقانه است و شما با لیوان های یکبار مصرف به راحتی می توانید آن را بسازید و با رنگ بندی های های مختلف و شخصیت های متفاوت باعث جذاب تر شدن آن بشوید.

8- کاردستی ماشین با کارتن

ساخت کاردستی ماشین با کارتن و به حرکت در آوردن آن با بادکنک را در این ویدیو یاد گرفتید اگر کمی تلاش کنید می توانید با تزیین بهتر ظاهر یک ماشین بسیار زیبا و خلاقانه بسازید هم به عنوان یک تکلیف مدرسه از آن استفاده کنید هم یک اسباب بازی کاربردی و جذاب.

کتاب آموزش کاردستی مقدماتی

امیدواریم که پست کاردستی با وسایل دور ریختنی برای مدرسه ساده به همراه ویدیو مورد توجه شما مخاطبان گرامی قرار گرفته باشد. همچنین ما برای شما معرفی یک کتاب کاربردی برای کاردستی هم داریم که بسیار مناسب برای بچه ها 3 سال و بزرگتر است بچه ها با این کتاب کاردستی با قیچی و چسباندن اشکال مختلف و کلی ایده های جذاب آشنا می شوند. برای خرید این کتاب روی دکمه زیر کلیک کنید و آن را با بهترین قیمت در سایت دیجی کالا خریداری کنید. در حال حاضر 28 خریدار، خرید این کتاب به دیگران سفارش کرده اند. اگر شما از استفاده کنندگان این کتاب بودید حتما نظرات خود را برای ما بنویسید.