4 کاردستی آسان دخترانه + ویدئو آموزشی 0 تا 100

در پست جدید در خدمت شما هستیم با آموزش 4 کاردستی آسان دخترانه به همراه ویدیو آموزش صفر تا صد آن ها که می توانید در ادامه تماشا کنید. اگر دنبال درست کردن کارستی های خوشگل دخترونه هستید که وقت زیادی هم از شما نگیرد حتما تا انتها این پست را دنبال کنید، ما طرح های فوق العاده زیبا و کیوت را برای آموزش انتخاب کردیم که به راحتی می توانید برای فرزندان خود درست کنید یا به آن ها در درست کردن کاردستی ها کمک کنید.

1- کاردستی خرسی کیوت و فانتزی

درست کردن خرس خوشگل با ساده ترین روش ممکن را در ویدیو بالا تماشا کردید شما فقط با برش کاغذ های رنگی به شکل قلب و دایره می توانید این کاردستی خوشگل را در سریع ترین زمان ممکن درست کنید. برای درست کردن بخش سفید چشم شما باید دو دایره خیلی کوچک کاغذ رنگی سفید را برش داده و داخل دایره مشکی بچسبانید.

2- کاردستی خلاقانه شتر مرغ

یکی از درخواست شما این بود که آموزش کاردستی با خمیر بازی را برای شما منتشر کنیم که ما این ویدیو آموزش درست کردن کاردستی خلاقانه شترمرغ با خمیربازی را برای شما منتشر کردیم. برای یادگیری بهتر بچه ها حتما والدین خودشان یکبار کامل این کاردستی را درست کند سپس به کودک خود هم آموزش دهند.

3- کاردستی با وسایل دور ریختنی آسان دخترانه برای مدرسه

یک کاردستی خلاقانه و هوشمندانه دیگری که می خواهیم به شما معرفی کنیم که می توانید با لیوان یکبار مصرف آن را درست کنید. گفتنی است که شما با ایده های خلاقانه خود می توانید این کاردستی را خاص تر هم کنید شکل ظاهر آن را تغییر دهید و با کمک گرفتن از این ایده کلی کاردستی خاص دیگر را آماده کنید.

4- کاردستی عروسک با لیوان یکبار مصرف

یک کاردستی عروسک دیگر فقط با یک لیوان یکبار مصرف، این هم آخرین آموزش ساخت کاردستی دخترانه فانتزی و خوشگل که می توانید به راحتی با یک لیوان یکبار مصرف دور ریختی آن را درست کنید. حتما این ویدیو چند بار تماشا کنید تا همه مراحل آن را به خوبی انجام دهید تا کار نهایی شما زیبا شود.

پیشنهاد ویژه

امیدواریم که این پست مورد توجه شما مخاطبان سایت اسباب بازی جو قرار گرفته باشد. همچنین ما برای شما معرفی یک کتاب کاربردی برای کاردستی هم داریم که بسیار مناسب برای بچه ها 3 سال و بزرگتر است بچه ها با این کتاب کاردستی با قیچی و چسباندن اشکال مختلف و کلی ایده های جذاب آشنا می شوند. برای خرید این کتاب روی دکمه زیر کلیک کنید و آن را با بهترین قیمت در سایت دیجی کالا خریداری کنید.

کتاب کاردستی برای بچه ها

پست پیشنهادی برای شما :  کاردستی دخترانه زیبا و جدید برای مدرسه