عکس بالش شیردهی خوشگل و جدید + قیمت

برای شما در این پست وبلاگ اسباب بازی جو تصمیم گرفتیم 30 عکس بالش شیردهی خوشگل و جدید به همراه قیمت روز آنها را برای شما منتشر کنیم. که به کمک این پست می توانید هم با طرح های جدید و هم قیمت ها آشنا شوید و هم اگر خواستید آن ها را از فروشگاه معتبر دیجی کالا خریداری کنید. ذکر این نکته ضرروی است که بالش شیردهی فقط برای شیر دادن مادر به کودک نیست. بلکه مادرانی که به نوزاد خود حتی شیر خشک می‌ دهند نیز می‌توانند از بالش شیردهی استفاده کنند. اگر به تازگی سزارین کرده‌اید، بالش شیردهی کمک بزرگی در هنگام شیردهی به نوزاد به شما می کند. این بالش ها همچنین باعث جلوگیری از رفلاکس نوازد ، کمردرد های مادر بعد از بارداری نیز می شود. پس بجای خرید کلی وسیله غیرقابل استفاده در هنگام خرید سیسمونی این بالش ها تهیه کنید.

عکس بالش شیردهی طرح خرس

بالش شيردهى نوزاد کد GT43

67,000 هزار تومان

عکس بالش شیردهی طرح ستاره

30,800 هزار تومان

عکس بالش شیردهی

بالش شیردهی دی روحه مدل Nursing + جلوگیری از رفلاکس نوازد

بالش شیردهی دی روحه با بالا بردن سر نوزاد و قرار دادن نوزاد در زاویه ی سی درجه باعث می شود که هم مادر و هم نوزاد در موقعیت صحیح شیردهی قرار بگیرند. زاویه ی سی درجه از رفلاکس نوزاد جلوگیری می کند و همچنین قرار گرفتن مادر در موقعیت ارگونومیگ از کمردرد های بعد از بارداری را کاهش می دهد. بالش کوچکتر با تغییر موقعیت نوزاد، به دو طرف جا به جا می شود. روکش این بالش صد در صد پنبه است و ایجاد حساسیت نمی کند. روکش بالش زیپ دارد و به راحتی جدا می شود و قابل شستشو می باشد. خود بالش هم میتوان در ماشین لباسشویی در دور متوسط شستشو داد. الیاف داخل بالش الیاف پلی استر ضد حساسیت است که نسبت به الیاف معمولی سبکتر هستند و حالت فنری بیشتری دارند.
250,000 هزار تومان

عکس بالش طرح فیل شیردهی

بالش شیردهی طرح فيل یک بالش شیردهی با طرح کارتونی ميباشد. ابعاد این بالش نه چندان بزرگ بوده و برای حمل و داخل کیف لوازم نوزاد بسیار مناسب است. بالش شیردهی سبب حفظ راه تنفس نوزاد شده و مادر را در وضعیت ارگونومیک مطلوب قرار می‌دهد. همچنین از ناراحتی‌هایی مانند کمر درد و پا درد جلوگیری می‌کند. لایه بیرونی بالش از روکش پنبه‌ای تشکیل شده و فوق‌العاده نرم و لطیف است. نکته قابل توجه در این بالش، قسمت میانی فرورفته آن است. این طراحی ارگونومیک که وجه تمایز میان بالش با کارهای معمولی است، باعث می‌شود سر نوزاد به خوبی در این قسمت قرار گیرد. ابعاد این محصول برابر با 30× 5 ×23 سانتی‌متر و وزن آن 110 گرم است. همچنین قابلیت شست‌و‌شو به صورت دستی در دمای 50 درجه سانتی‌گراد را دارد. این بالش شیردهی که تسکین‌دهنده و آرامش‌بخش برای کمر، پاها و شکم است، محصولی ایده‌آل برای کمر کودک و دستان مادر در هنگام شیر دادن کودک به شمار می‌آید.
67,000 هزار تومان

خرید بالش شیردهی

بالش شیردهی مدل بره

89,000 هزار تومان

بالش شیردهی مدل جغد کد

بالش شیردهی طرح جغد خوشگل

50,000 هزار تومان

بالش شیردهی طرح دختر

بالش شیردهی طرح دختر

102,000 هزار تومان

بالش شیردهی طرح پنگوئن

190,000 هزار تومان

بالش شیردهی خوشگل

بالش شیردهی بچه خوشگل صورتی

150,000 هزار تومان

بالش شیردهی دلفین

بالش شیردهی طرح نهنگ یک بالش شیردهی با طرح کارتونی کیوت ميباشد. ابعاد این بالش نه چندان بزرگ بوده و برای حمل و داخل کیف لوازم نوزاد بسیار مناسب است. بالش شیردهی سبب حفظ راه تنفس نوزاد شده و مادر را در وضعیت ارگونومیک مطلوب قرار می‌دهد. همچنین از ناراحتی‌هایی مانند کمر درد و پا درد جلوگیری می‌کند. لایه بیرونی بالش از روکش پنبه‌ای تشکیل شده و فوق‌العاده نرم و لطیف است. نکته قابل توجه در این بالش، قسمت میانی فرورفته آن است. این طراحی ارگونومیک که وجه تمایز میان بالش با کارهای معمولی …
85,000 هزار تومان

21 مدل دیگر عکس بالش شیردهی + قیمت را می توانید بصورت اسلاید در زیر مشاهده کنید

امیدواریم این پست به شما در انتخاب مدل بالش شیردهی کمک کرده باشد این مدلها جزوه پرفروش ترین های سایت دیجی کالا بودند که همراه با قیمت به شما معرفی شد. در هنگام خرید حتما نظرات خریداران هم مطالعه کنید سپس تصمیم نهایی را برای خرید بگیرید همچنین اگر از استفاده کنندگان هرکدام از محصولات بالا بودید حتما در بخش دیدگاه نظر خود را برای ما بنویسید.