3 کلیپ لالایی برای بچه ها فارسی و انگلیسی 1401 2022

برای شما در این پست سایت اسباب بازی جو می خواهیم 3 کلیپ لالایی برای بچه ها به زبان فارسی و انگلیسی 1401 2022 را برای شما منتشر کنیم. شما می توانید این کلیپ های زیبا لالایی برای فرزندان خود پخش کنید قطعا آن ها از تماشای این ویدیو های کوتاه لذت خواهند برد.

1- لالایی برای عروسک بچه ها

در ویدیو اول شما یک کلیپ آهنگ لالایی برای عروسک را تماشا می کنید. متن لالایی این ویدیو : عروسکم لالاش میاد ، شب که میشه باباش میاد ، سوار اسب سم طلا میاد میاد ازون بالا ، براش قاقا میاره طوق طلا میاره ، طوق طلا به گردنش میفته روی پیراهنش ، جیرینگ جیرینگ میکنه براش ، چقدر دوستش داره باباش.

2- کلیپ لالایی انگلیسی برای کودکان

یک تیر دو نشان هم یک لالایی زیبا برای بچه ها دانلود کنید هم به یادگیری بیشتر آن در زبان انگلیسی کمک کنید بسیاری از بچه ها از کلیپ آهنگ های انگلیسی کلی لغت و جمله یاد میگیرند. برای ذخیره کردن این ویدیو کافی است صفحه پخش ویدیو  را لمس کنید و گزینه ذخیره ویدیو را انتخاب کنید.

3- کلیپ لالایی مامان مهربون

کلیپ لالایی برای مادر ها دیگر کلیپی است که برای شما در این پست منتشر کردیم. متن این لالایی هم : مامان مهربون و نازنیم ، لالایی بخونم برام ساکت می شینم ، وقتی واسم لالایی میخونی ، خوابای خوشگل و رنگی میبینم ، لالالا گل باغ بهارم ، بخواب آروم تر از هرشب کنارم ، آرزوم اینه هرشب که خوابی ، مثل مهتاب به این دنیا بتابی ، با اسب رویا ، رو موج دریا ، هرشب برقصی تا صبح فردا

امیدوارم که این پست هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد بزودی چند کلیپ لالایی دیگر هم برای کودکان در این پست اضافه می شود اگر دنبال کتاب های لالایی ویژه هستید می توانید از طریق دکمه زیر می توانید لیست پرفروش ترین کتاب های لالایی ویژه کودکان دسترسی داشته باشید و آن را بصورت غیرحضوری از فروشگاه معتبر دیجی کالا تهیه کنید.