در این پست سایت می خواهیم به شما 3 مدل طرح پتو کودک خوشگل و جذاب را به همراه قیمت و روش خرید اینترنتی آن را معرفی کنیم. اگر دنبال پتو های خوشگل بچگانه هستید پیشنهاد می کنم حتما در ادامه همراه ما باشید. قبل از اینکه برویم سراغ معرفی حتما به سایز گفته شده در توضیحات دقت کنید.

1- پتو کودک طرح سگ بامزه

 مدل طرح پتو کودک

پتو کودک مدل سگ از جنس پنبه و پلی‌استر است و در سایز 80×110 سانتی متر برای بچه ها تولید شده است. از خوبی این مدل پتوها این است که قابلیت شست‌وشو توسط ماشین لباس‌شویی را دارا هستند.

2- پتو کودک و نوزاد نیوسنفیلا طرح خرس

مدل طرح پتو کودک

پتو کودک و نوزاد نیوسنفیلا از جنس پلی‌استر تولید شده است و سایز آن 110×140 سانتی متر است که برای بچه ها یک سایز بسیار مناسب به حساب می آید. این مدل طرح پتو کودک قیمت بسیار مناسبی هم دارد و مثل مدل قبلی قابلیت شست‌وشو توسط ماشین لباس‌شویی را هم دارد.

3- مدل پتو دخترانه طرح شادیلون

مدل طرح پتو کودک

سومین مدلی که می خواهیم به شما معرفی کنیم پتو شادیلون دخترانه است که اگر کودک یا نوزاد دختر دارید حتما از داشتن این پتو کیف خواهد کرد. سایز این پتو 110×140 سانتی متر است.

پست پیشنهادی: 20 مدل سویشرت دخترانه بچه گانه 1401

 هنگام انتخاب پتوی کودک، مهم است که جنس، اندازه و طرح آن را در نظر بگیرید. به دنبال پتوهایی باشید که قابل شستشو با ماشین لباسشویی و ضد حساسیت هستند و همچنین پتوهایی متناسب با سبک شخصی و ترجیحات شما باشند. شما گزینه های بسیار زیادی را در دسترس دارید که ما 3 نمونه از طرح های خوشگل آن را به شما معرفی کردیم. اگر این سه مدل دلخواه شما نبودند می توانید لیست پرفروش ترین پتو های بچگانه فروشگاه دیجی کالا را مشاهده کنید. مطمئناً پتوی مناسب برای کودک خود را آنجا پیدا خواهید کرد. در زیر لینک آن را برای شما قرار خواهیم داد.

پست پیشنهادی برای شما :  پیراهن دخترانه بچه گانه خوشگل بهاری 1402