بازی با بچه ها در خانه بدون وسایل خاص

در این پست بخش ویدیو های سایت اسباب بازی جو دوباره می خواهیم بپردازیم به آموزش بازی با بچه ها در خانه که یکی از با اهمیت تر کار های والدین است که متاسفانه توجه زیادی به آن نمی شود ما تلاش می کنیم در این قسمت بازی های بسیار ساده و پرهیجانی را به شما معرفی کنیم که بتوانید به راحتی با فرزندان خود آن ها را انجام دهید و ساعت ها با آن سرگرم شوید و حتی باعث رشد بچه ها در زمینه های مختلف شوید.

1- بازی سرعتی و پرهیجان برای کودکان

همانطور که تماشا کردید این یک بازی ساده و پرهیجان است که برای انجام دادن آن فقط به مانع های تمرینی ارزان قیمت دارید که می توانید از دیجی کالا به راحتی خریداری کنید لینک آن را در ادامه برای شما قرار خواهیم داد. همچنین همانطور که مشخص است کسی که زودتر بتواند رنگ ها تفکیک کند برنده مسابقه خواهد برد. گفتنی است که این بازی ساده باعث تقویت هوش ، تقویت حس رقابت، ارتقای سطح سلامت جسمی و روانی و… می شود.


2- بازی پدر و دختری حرفه ای

بازی با بچه ها در خانه بدون وسایل خاص شما برای انجام این بازی به لوله مقوا دستمال کاغذی ، توپ پلاستکی و یک ماست خوری نشکن نیاز دارید برای انجام بازی نیاز به میز هم است. حتما وقت بگذارید و این بازی شاد و پرهیجان را با فرزند خود انجام دهید هم خودتان و هم فرزندانتان از آن لذت خواهند برد.


3- بازی تک نفره برای کودکان

یک بازی تک نفره در خانه برای کودکان و سرگرم شدن آن ها که نیاز فقط به دو تشت آب ، توپ های رنگی و صندلی دارد این بازی می تواند یک نیم ساعتی بچه ها را مشغول کند همچنین سعی کنید برای درست انجام دادن کار بچه ها جایزه تعیین کنید تا انگیزه آن برای انجام این کار بیشتر شود و مشارکت شما هم در انجام بازی این انگیزه را چند برابر می کند.