2 مدل تیرکمان اسباب بازی ارزان و باکیفیت را در این پست سایت اسباب بازی جو می خواهیم به شما معرفی کنیم. تیرکمان جزوه پرطرفدار ترین اسباب بازی ها در بین کودکان است. اگر شما هم قصد خرید تیرکمان برای فرزند خود را دارید حتما در ادامه همراه ما باشید.

1- اسباب بازی تیروکمان مدل SI-54

اسباب بازی تیروکمان مدل Si-54 طرح شخصیت کارتونی بن تن ، ساخته شده از جنس پلاستیک مرغوب در رنگ های شاد و زیبا ، مناسب برای سرگرمی و آموزش کودکان عزیز مبیاشد.
مشخصات

ابعاد کالا: ۱۴۰x۲۵x۵۴۰ میلی‌متر

وزن: ۱۴۰ گرم

سایر توضیحات

دارای یک عدد جعبه تیر و ۳ عدد تیر همراه

امتیاز محصول

میانگین امتیاز 200 خریدار برای این اسباب بازی 4 از 5 بوده است که نمره بسیار قابل قبولی است. و نشان می دهد که این محصول نسبت به قیمتی که دارد بسیار قابل قبول است.

2- اسباب بازی تیروکمان بن تن

اسباب بازی تیرکمان بن تن یکی از اسباب بازی های محبوب و پرطرفدار است که برای سرگرمی و تفریح در روزهای آزاد استفاده می شود. این اسباب بازی شامل یک کمان و فنری است که به آن متصل شده است. با نشان دادن حرکات خاص و صحیح، می توانید هدف خود را به راحتی با کمک تیر خود بزنید. استفاده از تیرکمان برای کودکان و بزرگسالان یک فعالیت فوق العاده است که علاوه بر سرگرمی، به بهبود تمرکز و تمرین دقت کمک می کند. همچنین، این بازی به کودکان کمک می کند تا به عنوان یک تیم با همکاری و هماهنگی با هم، بهترین نتایج را بدست آورند. هنگام بازی با تیرکمان، باید به دقت به هدف خود تمرکز کنید و با حرکات دقیق تیر دقیق را بزنید. همچنین، شاید برای شما جالب باشد که بدانید در گذشته، تیرکمان به عنوان یک اسباب بازی برای شکار و مبارزه استفاده می شد.در نهایت، اسباب بازی تیرکمان یک فعالیت سرگرم کننده و پرطرفدار است که برای همه سنین مناسب است. اگر دنبال یک فعالیت سرگرم کننده و جذاب هستید، تیرکمان را امتحان کنید و لذت ببرید!

مشخصات

ابعاد کالا: ۵۶۰x۱۴۰x۲۵ میلی‌متر

وزن: ۱۳۰ گرم

امتیاز اسباب بازی تیرکمان مدل بن تن

این مدل تیرکمان میانگین امتیاز 4 را از 55 خریدار دریافت کرده است.

پست مرتبط: تفنگ اسباب بازی ترقه ای خفن و ارزان قیمت مدل 1402

پست پیشنهادی برای شما :  خرید انگشتر آب پاش قدیمی و جذاب (پر از خاطره)