2 مدل اسباب بازی کارتخوان جذاب و خوش قیمت

برای شما در این پست سایت اسباب بازی جو می خواهیم 2 مدل اسباب بازی کارتخوان جذاب و خوش قیمت را معرفی کنیم. دستگاه کارتخوان برای بچه ها بسیار جالب است حتی بسیاری از بچه ها در هنگام بازی کردن بجای گرفتن پول از کارت و دستگاه کارت خوان خیالی استفاده می کنند تا هزینه محصول فروخته شده در بازی خود را حساب کنند. و با توجه به اینکه دیگ این روز همه پرداخت ها از فروشنده های سیار تا فروشگاه بزرگ با دستگاه پوز انجام می شود و بخاطر همین بچه ها اشتیاق زیادی برای داشتن این نوع اسباب‌بازی دارند. ما شما را در ادامه با دو مدل کارت خوان اسباب بازی آشنا می کنیم که با قیمت مناسب در دسترس خرید است.

1- اسباب بازی کارتخوان مدل ماشین حساب

اولین مدلی که می خواهیم به شما معرفی کنیم اسباب بازی دستگاه پوز مدل ماشین حساب است که در کنار ظاهر بسیار شبیه به دستگاه های پوز بچه ها می توانند به کمک آن کار با ماشین حساب را هم یاد بگیرند و حتی بچه های سه و چهار سال بزرگ تر می توانند قیمت ها را وارد و با تمام مراحل خرید واقعی یک محصول آشنا شوند. این اسباب‌بازی شامل دو کارت بانکی هم می باشد و یک رسید بصورت تزئینی روی دستگاه قرار دارد و همچنین صدای دکمه ها بسیار شبیه دستگاه پوز واقعی است که به جذابیت این اسباب‌بازی اضافه می کند. در ادامه می توانید با کلیک روی دکمه زیر این محصول را در رنگ های قرمز و چند رنگ خریداری کنید ولی پیشنهاد می کنم ابتدا نظرات خریدارانی که این اسباب‌بازی را برای فرزند یا اقوام خود را خریده اند را بخوانید سپس اقدام به خرید کنید تمام نظرات ثبت شده توسط خریدار واقعی می باشد.

اسباب بازی کارتخوان

نظرات خریداران اسباب بازی کارتخوان مدل ماشین حساب

2- دستگاه پوز مدل صندوق فروشگاه

یکی دیگر از مدل اسباب بازی دستگاه کارت خوان که می خواهیم در این پست به شما معرفی کنیم یک پکیج کامل از قسمت صندوق فروشگاه است. که شامل  اسباب بازی دستگاه پوز ، پول نقد به دلار ، بارکد خوان و دو عدد کارت اعتباری می باشد همچنین یک رسید تزئینی هم روی دستگاه کارت خوان وجود دارد این پکیج اسباب‌بازی بزرگترین نقطه قوت اش قیمت بسیار پایین آن است که برای پدر و مادر هایی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند این محصول انتخاب خوبی است. کارتخوان پلاستیکی اسباب بازی دوام بسیار خوبی دارد.

اسباب بازی کارتخوان

نظرات خریداران واقعی اسباب‌بازی فوق العاده باحال دستگاه پوز

امیدوارم در پایان این پست شما بتوانید از بین دو محصول بالا بهترین مدل را برای فرزند خود انتخاب کنید اگر صرفا دنبال یک اسباب‌بازی برای فرزند خود هستید گزینه دوم یک پکیج کامل و بسیار ارزان قیمت است که می توانید خریداری کنید اما اگر دنبال نکات بازی به همراه آموزشی هستید شاید مدل ماشین حساب اسباب بازی کارتخوان مناسب تر باشد. ما در پایان یک سوپرایز ویژه برای شما و فرزندانتان داریم و آن هم معرفی اسباب بازی دستگاه عابر بانک یا همان ATM است که عکس آن را در زیر مشاهده می کنید و می توانید با کلیک روی دکمه مشاهده مدل دستگاه های ATM اسباب بازی مدلهای مختلف آن را مشاهده و خریداری کنید.

دستگاه ATM اسباب بازی