در این پست وب سایت توی جو می خواهیم برای شما کلیپ های جدید پشه مهمونی را منتشر کنیم. یکی از شخصیت های بسیار محبوب عروسکی چند سال اخیر بدون شک عروسک پشه برنامه مهمونی بوده است که در فضای مجازی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. دوبلور این عروسک کاظم سیاحی است که در کلاه قرمزی، نقش جیگر را هم دوبله می کرد که آن هم از محبوب ترین شخصیت های عروسکی تاریخ سینما و تلویزیون ایران است. در ادامه میرویم سراغ کلیپ های جدید پشه مهمونی ایرج طهماسب.

1- گیر دادن پشه به سیروان و زانیار خسروی

در یکی از برنامه که برادران خسروی مهمان برنامه مهمونی بودند گرفتار پشه شدند و بهانه های آن برای راه ندادن به پشه را در ویدیو زیر تماشا می کنید.

2- درگیری پشه با خانواده پسیانی

در ویدیو زیر درگیری پشه با آتیلا و ستاره پسیانی را تماشا می کنید. که ستاره پسیانی بخاطر کمبود آهن با پشه راه نمی آید و آتیلا پسیانی هم بخاطر کثیف شدند خونش اجازه زدن را به پشه نمی دهد اما در انتها با پا در میانی آقای مجری و….

3- کلیپ پشه در مهمونی ایرج طهماسب

کلیپ پشه در مهمونی ایرج طهماسب مربوط می شود به تقلید صدا ایرج طهماسب از پشه که باعث عصبانیت او می شود و واکنش او را هم همراه دارد.

پست مرتبط: 5 تا از بهترین کلیپ های بچه مهمونی 1401

4- کلیپ سارا بهرامی در برنامه مهمونی

در طی هفته های آینده این پست باز هم بروزرسانی خواهد شد و ویدیو های جدید از پشه برنامه مهمونی برای شما منتشر خواهد شد. اگر دوست دارید سریع تر این پست آپدیت شود حتما در بخش نظرات برای ما بنویسید.