تزیین ژله تولد پسرانه خوشگل و جدید

در ویدیو بالا تماشا کردید که چطور می توانند یک ژله خوشگل و زیبا را برای تولد پسر ها تزئین کرد. با این تزئین قطعا فرزندان سوپرایز خواهد شد برای توضحیات تکمیلی در ادامه همراه ما باشید. تا با روش تزیین ژله برای تولد آشنا شوید. یک بسته ژله آلوئه ورا رو با یک لیوان آب جوش حل و بن ماری کنید بعد از اینکه کاملا سرد شد نصف لیوان شیر به آن اضافه کنید. داخل سینی چرب شده بریزید و بذارین داخل یخچال سفت شود. یک بسته ژله کولا رو با روش ویدیو بالا درست کنید و بهش رنگ خوراکی مشکی بزنید تا پررنگ تر بشه سپس روی کاغذ روغنی پنج ضلعی و شش ضلعی منتظم به ضلع 3 سانتی متر بکشین و به عنوان الگو استفاده کنید تا ژله ها رو برش بزنید. 5 ضلعی برای ژله مشکی، 6 ضلعی برای ژله سفید در ادامه بعد از اینکه ژله ها کامل سفت شدن با استفاده از چاقو و الگویی که کشیدن ژله ها را برش بزنید و داخل ظرف مثل ویدیو بچینید.

تزیین ژله تولد پسرانه

به صورتی که 5 ضلعی مشکی وسط قرار بگیره و 6 ضلعی های سفید دورش، داخل ویدیو مشخص است. روی دیواره ی ظرف هم چند ردیف بچینید. هر نصف بسته از ژله رنگی رو با دو سوم لیوان آب جوش حل کنید و بگذارید کامل سرد شود سپس کمی ژله سفید بریزید و بعد از نیمبند شدن یکی از ژله های رنگی رو بریزید و دوباره آن را داخل یخچال قرار دهید تا نیمبند شود.

دوباره کمی ژله سفید بریزید بعد مرحله به مرحله این کار رو انجام بدید مثل ویدیو بالا و در مرحله آخر رو ژله سفید بریزید جوری که تا روی 6 ضلعی های دیواره بیاد سپس داخل یخچال بگذارید و اجازه بدید چند ساعت بمونه تا سفت شود ظرف را چند ثانیه داخل آب گرم نگهدارید و ژله را برگردانید. یک بسته ژله سبز با طعم دلخواه رو با یک و نیم لیوان اب جوش حل کنید و بریزید داخل سینی یا ظرف چرب شده و بعد از اینکه سفت شد مکعبی برش بزنید و سپس آن ها را دور توپ خوشگل ژله بچینید. اگر قصد سوپراریز کردند فرزند خود را دارید بهتر است یکبار درست کردن این ژله را برای خودتان مخفیانه امتحان کنید تا در درست کردن آن حرفه ای شوید. به کمک ویدیو و این متن نیاز به کمک هیچکس ندارید فقط کافی است با دقت ویدیو تماشا کنید و این متن را مطالعه کنید تا بتوانید این تزیین ژله تولد پسرانه خوشگل و جدید را انجام دهید.