sدر این پست بخش وبلاگ سایت اسباب بازی جو تصمیم گرفتیم 2 بازی برای بچه های ابتدایی در خانه را به شما معرفی کنیم. بسیار از بچه های امروزی از بازی های سنتی دور شدند و اگر فکر بازی کردند باشند ترجیح می دهند بازی هایی که دیجیتالی شدند را امتحان کنند مثل اسم فامیل که بجای اینکه رو کاغذ بازی کنند ترجیح می دهند آن را بصورت آنلاین در گوشی ها بازی کنند و بسیاری از بازی های دیگر هم به این صورت شدند. ولی ما ترجیح دادیم دو بازی به شکل سنتی را در این پست به شما آموزش دهیم که پدر و مادر ها می توانند با فرزند خود انجام دهند و لذت ببرند و باعث تقویت هوش و قدرت یادگیری بچه ها هم بشوند.

1- بازی برای تقویت هوش بچه ها

بازی حدس کلمات یک بازی قدیمی است که بسیاری از پدر و مادر های امروز در دوران بچگی آن را بازی کرده اند اما نه مدلی که در ویدیو بالا تماشا کردید. این مدل پیشرفته بازی دوران قدیم است که به یادگیری و تقویت هوش بچه ها هم کمک می کند و بچه ها خیلی زیاد از آن استقبال می کنند. حتما این بازی را امتحان کنید و تجربیات خود را برای ما در بخش نظرات بنویسید.

2- بازی برای آموزش ساعت به کودکان

با اینکه به نظر می رسد آموزش دادن ساعت به بچه ها ساده ترین کار دنیا باشد اما بسیاری از والدین در آموزش دچار مشکل هستند در حالی که می توانند با همین بازی ساده ای که در ویدیو بالا مشاهده کردید ساعت را دقیق به کودکان آموزش داد. برای انجام این بازی از کاغذ و خودکار هم می توانید استفاده کنید اما اگر بخواهید خیلی حرفه ای عمل کنید به یک چوب گرد یا مربع ای ، میخ و کش نیاز خواهید داشت.

پست مرتبط: بازی بچه گانه در منزل برای پسر و دختر ها 

پست پیشنهادی برای شما :  نحوه مصرف استامینوفن برای کودکان + توضیحات پزشک